В УжНУ знову вибори


Виборча комісія засідає

16 лютого відбулися чергові збори ЦВК, відповідальної за успішне і якісне проведення виборів голови студентської ради вишу.

До порядку денного засідання увійшли такі питання:

  • обговорення форми списку виборців;
  •  визначення формату дебатів та призначення дати їх проведення (19 лютого о 14.00, ректорат);
  •  удосконалення бюлетеня;
  •  обговорення методів поширення інформації про вибори серед студентів;
  •  розгляд поданих заявок і реєстрація кандидатів;
  •  призначення зборів факультетських виборчих комісій з ЦВК.
Голова центральної виборчої комісії Тарас Войтюк зазначив, що вибори такого масштабу проводяться в нашому університеті вперше.
«Все має відбутися відповідно до закону України «Про вищу освіту». Реєстрація кандидатів на посаду голови студради проводилася з 11 до 15 лютого. За цей період зареєструвалися 3 студенти.

Особливих вимог до кандидата, які б унеможливлювали подачу заявки, немає. Головне, щоб він був студентом УжНУ та мав орієнтовний план роботи на рік. Зрозуміло, що це повинна бути людина, яка має бодай найменший досвід роботи в органах студентського самоврядування.

Труднощі, звичайно, у роботі є, проте вони незначні. ЦВК – це хороша команда.

З минулими ці вибори навіть не варто порівнювати, оскільки їх проводили за спрощеною системою: обиралися делегати з кожного факультету, які й визначали майбутнього голову студентської ради. Цього ж разу волевиявлення буде на кшталт місцевих виборів.

Нагадую, що дебати відбудуться в п’ятницю, 19 лютого, о 14.00 в залі Вченої ради. Саме там кожен кандидат буде розповідати про себе, студенти зможуть поставити питання кожному з кандидатів», — розповів Тарас.

Кандидатами ж на посаду голови студради є студент 5 курсу історичного факультету Олександр Варшава, четвертокурсник юридичного факультету Ярослав Маричак та п’ятикурсник медичного факультету Сергій Бойко. Хлопці розповіли нам про свої плани та перші кроки в разі перемоги.

Олександр Варшава: «Я не перший рік в студентському самоврядуванні, тож бачу все зсередини: недоліки, проблеми тощо. Побачивши реальну картину, я створив план дій щодо розвитку нашого студентства, його дозвілля та навчання. У мене є хороша команда, яка допоможе мені цей план втілити в життя. Розраховую на вашу підтримку у виборчих перегонах».

Сергій Бойко: «Запропонував свою кандидатуру, оскільки вважаю, що молоді університету потрібен сильний і впевнений очільник. Оскільки я вже другий рік голова студентської ради медичного факультету (найбільшого підрозділу в університеті), то маю достатньо досвіду.

Хочу працювати з сильною і впевненою командою для покращення рівня студентського самоврядування нашого університету, розвитку міжнародних зв’язків, звичайно ж, пропаганди здорового способу життя, вдосконалювати навчальний процес наших студентів, сприяючи проведенню наукових конференцій та налагоджуючи зв’язки зі студентами інших навчальних закладів».

Ярослав Маричак:«Кардинальних змін робити не планую, але можу запевнити: щось нове й актуальне пропонуватиму точно. Наразі наперед не забігаю. Зареєструватися вирішив тому, що давно є активним членом студентського самоврядування, маю хороший досвід, тож вирішив його реалізувати».

Галина Риган,
Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Біля кордону з Угорщиною збудують ще одну школу
Наступний В ужгородській школі викладатимуть ромську мову