В УжНУ зустрілися представники 15 європейських вишів


Міжнародний консорціум університетів в УжНУ
Міжнародний консорціум університетів в УжНУ
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

В Ужгородському національному університеті відбувся Міжнародний консорціум вишів, повідомив Uzhinform.

Участь взяли представники українських університетів, угорських, чеських, словацьких, румунських та хорватських, а також консули Угорщини та Словаччини в Ужгороді.

Володимир Смоланка, ректор УжНУ:

Ми проводимо уже четверте засідання консорціуму університету, ужгородського консорціуму університетів. Створений у 2015-му році. Засідання ми проводимо спільно з Ужгородською міською радою. Воно полягає в тому, що ми будемо обговорювати питання з нашими колегами з-за кордону. Співпрацю університетів з місцевими владами.

Мирослава Лендьел, проректор УжНУ з науково-педагогічної роботи:

Тема сьогоднішнього засідання – це співпраця університетів, громад, органів самоврядування у різних сферах. Зокрема, у сфері підтримки ініціатив молоді, у сфері розробки спільних європейських проектів.

У 2017-му році УжНУ підписав Меморандум про співпрацю з Ужгородською міською радою. За цей час втілили в життя проведення літнього університету для старшокласників. Підтримали молодіжний проект «AuraAcademica». Запровадили стажування у міській раді для студентів вишу.

Богдан Андріїв, міський голова Ужгорода:

Ми їх і на сесійні засідання запрошували, і на засідання виконавчого комітету. При розгляді різних скарг, різні комісії, які відбуваються у міській раді. І я отримав таке максимальне задоволення. Я їх питав, чи цікаво працювати. Вони кажуть, що цікаво, але вони бачать, що із сторони воно виглядає все красиво, але це щоденна рутинна важка робота.

Консорціум зібрав близько 50-ти учасників. З 15-ти європейських та українських вишів. Мартін Томко сьогодні представляє Університет ветеринарної медицини та фармації в місті Кошице. Зізнається: співпраця з УжНУ – ефективна як для українських, так і для словацьких студентів.

Мартін Томко, проректор з навчальної роботи Університету ветеринарної медицини та фармації в місті Кошице:

Я вважаю, що співпраця активно розвивається уже протягом декількох років. І вона доволі якісна. Бачимо це на прикладі того, що чим далі, тим більше студентів і викладачів навчається та стажується у нашому університеті у рамках освітніх програм обміну.

Наразі Ужгородський національний університет активно рухається у напрямку транскордонного співробітництва. Такі консорціуми дозволяють підтримувати контакт із постійними міжнародними партнерами, знаходити нових та реалізовувати спільні проекти.

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Як МОН планує на Закарпатті впроваджувати "мовну" статтю закону “Про освіту”
Наступний Ужгородські освітяни взяли участь у парламентських слуханнях