Ужгородські вчителі за підтримки Євросоюзу опановують систему навчання веб-Quest


Навчання за системою веб-Quest в Ужгороді

24 вчителі загальноосвітніх шкіл м. Ужгорода взяли участь в організованій «ПАДІЮНом» грантовій співпраці з польськими колегами.

Європейський фонд розвитку м.Новий Сонч в Польщі здійснює проект “V4 ноу-хау підтримки для освітніх установ у Грузії та Україні”, який співфінансує Міжнародний  Вишеградський фонд м.Братіслава.

Мета проекту полягає у підтримці розвитку потенціалу навчальних закладів зі Східної Грузії і України шляхом передачі передового досвіду і навчальних ноу-хау рішень, розроблених в країнах Єврорегіону, а також створення мережі співпраці та обміну досвідом між школами та освітніми установами цих країн. Реалізація проекту дозволить збільшити потенціал 12 шкіл, розташованих в сільській місцевості в регіоні Казбегі і Лентехі в Грузії і 6 шкіл, розташованих в Ужгороді в Україні, навчити  48 вчителів з грузинських шкіл і 24 вчителів зі шкіл України проведенню уроків з використанням інноваційної системи навчання веб-Quest (цей метод активує учня, стимулює розум і стимулює навички мислення), і зрівняти можливості отримання освіти для 240 учнів з грузинських шкіл і 120 учнів від українських шкіл, які мають дефіцит розвитку ключових компетенцій, а також створити мережу співпраці і обміну досвідом та інформацією між школами та освітніми установами в країнах Грузії, України  та країн Європи.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Свалявські студенти ознайомилися з особливостями виноробства у Словаччині
Наступний Педагог ужгородського ПАДІЮНу - серед найкращих фотохудожників світу