Готельники, туризмознавці й технологи УТЕК КНТЕУ вручили омріяні дипломи.

8 лютого 2019 року у великому концертному залі Закарпатської обласної філармонії пройшла церемонія вручення дипломів випускникам Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ спеціальностей “Готельне обслуговування”, “Туристичне обслуговування”, “Виробництво харчової продукції”. Отримали дипломи 93 студенти денної форми навчання зазначених спеціальностей. З них дев’ятнадцять випускників отримали дипломи з відзнакою.

Студенти-випускники представили концертну програму для гостей свята. Кожна група підготувала відеоматеріали про своє навчання в коледжі, а також пісні-подарунки для своїх академнаставників. З словом-настановою виступили батьки випускників Т.Ю.Канюк та С.І.Гартл. Привітав випускників коледжу та запросив на навчання до інституту директор Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ П.П.Гаврилко.

Студенти, які добре себе проявили в навчанні, громадському житті та спорті, були нагороджені грамотами та пам’ятними листами. Вручав дипломи в.о. директора Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ С.М.Волощук.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В УжНУ пройшли міжнародні наукові читання, присвячені Олені Рудловчак
Наступний Ужгородський науковець розповів про своє стажування в Об'єднаних Арабських Еміратах (фото)