Юні мукачівці гідно представили Закарпаття на чемпіонаті України з карате


Мукачівці гідно виступили на чемпіонаті України з карате

Міністерство молоді та спорту України та Українська асоціація карате провели в м. Дніпропетровську 13 чемпіонат України з карате (версія JKS). На цій спортивній події було представлено 300 учасників із 14 регіонів України. Закарпатська область була представлена Мукачівським спортивним клубом карате «СІНАЙ», де тренером є майстер спорту України з карате, тренер вищої категорії Роман Михайлович Маслиган.

Як зазначив Роман Михайлович, «додаткові тренування та спеціальна технічна підготовка до змагань дозволили спортсменам досягти хороших результатів. Наші каратисти перемагали в особистих та командних розділах змагань з куміте, а також могли побачити виступи членів збірної України з карате JKS та діючих призерів Чемпіонатів Європи та Світу».

«Характерною рисою карате JKS, яка відрізняє цей вид карате від інших версій, це відсутність вагових категорій. У цьому виді карате можуть зустрітись у поєдинку високий, низький, важкий та легкий по вазі супротивник. І манеру ведення поєдинку і тактику бою спортсмен вибирає та корегує вже під час бою самстійноо. Неправильно вибрана спортсменом тактика може привести до порушення правил і програшу», – зазначив Роман Михайлович.

Так, золото  категорії 16-17 років (в особистому куміте) завоював Єгоров Сергій, а бронзу команді приніс Буштин Денис (в особистому куміте у категорії 14-15 років) та Фабрицій Софія, яка зайняла 3 місце в особистих змаганнях.

В командних змаганнях срібло у наших дівчат – Гонак Ольги та Тараканової Катерини – у категорії 8-9 років. Також маємо срібло у категорії 12-13 років серед дівчат яку принесли у скарбничку Фабрицій Софія,  Війтів Рената та Смочко Ліна.

 Смочко Максим, Шугало Віталій та Гонак Максим завоювали бронзу. Хлопці відзначились у командних змаганнях в категорії 12-13 років.

Буштин Денис виступив за команду з Донеччини і зайняв друге місце у командних змаганнях в категорії 14-15 років.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В Ужгороді будуть організовані безкоштовні літні табори для школярів (документ)
Наступний Особливості вступної кампанії 2016 року