Команда Ужгородського університету стала чемпіоном України з програмування


Фінал чемпіонату світу з програмування

Представники Ужгородського університету перемогли у всеукраїнській олімпіаді з програмування, що є відбірковою на чемпіонат світу. Хлопці з «Push–force» стали першими серед 281 команди, зокрема випередили й колективи вишів Львова, Києва та Харкова.

Як стало відомо, у суботу, 16 вересня, на всеукраїнській олімпіаді з програмування ACM ICPC ’2017, що відбувалася в Сумах, команда Ужгородського національного університету «Push–force» посіла перше місце серед 281 колективу, делегованого вишами України. Змагання є етапом відбору на світову олімпіаду з програмування.

Представники УжНУ випередили колег зі Львівського національного університету ім. Івана Франка (2), Харківського національного університету радіоелектроніки (3), Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (4), Київського національного університету ім. Тараса Шевченко (5).

У складі команди-переможця – аспіранти першого року навчання Євген Задорожний та Роман Мельник, а також студент 4-го курсу Роман Рубаненко з кафедри інформаційних управляючих систем та технологій факультету інформаційних технологій. Тренер команди – завідувач кафедри доцент Олександр Міца.

До слова, у двадцятці найкращих опинилися ще дві команди з Ужгородського університету – UzhNU_Storm та UzhNU_AwesomeTeam.

Нагадаємо, в травні команда УжНУ з факультету інформаційних технологій посіла 34 місце на світовій олімпіаді з програмування, що відбувалася в США.

 

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Тарас Ващук презентував книгу «Україна в пісках» про життя українців в ОАЕ
Наступний Професор Шандор відкрив в Ужгороді ще одну міні-скульптурку (фото)