Усі учасники від Закарпаття стали призерами Всеукраїнської олімпіади з інформатики


Команда Закарпаття: Юрій Капустяк, Вікторія Юрченко, Андрій Кузьма, Андрій Михалко, Іван Шнайдер із викладачем Сергієм Вапнічним

З 29 березня по 2 квітня цього року у місті Чернівці проходив заключний етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, у якому взяли участь 126 найкращих учнів України.

Команда Закарпаття складалася з п’яти учасників: троє учнів з Ужгородського наукового ліцею ‒ Вікторія Юрченко (10 клас), Юрій Капустяк (10 клас) та Андрій Кузьма (8 клас, виступав за 9), один учень з Ужгородського ліцею №12 ‒ Андрій Михалко та один учень з Хустського багатопрофільного ліцею №1 імені Івана Магули ‒ Іван Шнейдер. Підготовкою учнів з Ужгорода займався викладач Ужгородського університету, вчитель інформатики Ужгородського наукового ліцею Сергій Вапнічний, а учня з Хуста ‒ заслужений вчитель України, вчитель інформатики Хустського багатопрофільного ліцею №1 імені Івана Магули Микола Дронь.

За результатами змагання всі п’ятеро закарпатських учнів стали “бронзовими” призерами завершального етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики.

Зауважимо, що серед команд, які брали участь у цьому змаганні, лише у команди міста Києва всі учасники також стали призерами олімпіади.

Вітаємо учнів та їх наставників з високими результатами!

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студенти УжНУ взяли участь у фіналі Європейського чемпіонату з програмування (фото)
Наступний Команда УжНУ бере участь у фіналі Чемпіонату світу з програмування в Єгипті (фото)