„Моє ім’я – Україна”. Фотосесія ужгородських першокласників у День захисту дітей


Ужгородські першокласники біля пам'ятника Шевченкові

Разом із дітьми, у колі класної шкільної родини День захисту дітей і Всесвітній день батьків зустріла вчитель Ужгородської спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня № 1 з поглибленим вивченням англійської мови Манзулич Марина Омелянівна.

Як промені сонця пробуджували до життя троянди, дерева – усю зелень на центральній площі Ужгорода – Народній, – так радість на вустах, усмішки в очах освітлювали обличчя першокласників та їхньої „класної мами”.

У синьо-жовтих барвах :)

Ранкова фотосесія, випадковими свідками якої стали працівники обласної державної адміністрації схвилювала, спонукала до роздумів і водночас викликала почуття гордості за таких вчителів та учнів.

У скансені

У дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, пишалися своєю родиною і рідним краєм. І це можливо, якщо ми, дорослі, сповідуємо закони добра, людяності, краси і вчимо цьому наш найдорожчий скарб, нашу радість і наше майбутнє – дитину.

Маленькі українці

Ці першокласники уже сьогодні гордо і сміливо стверджують: „Моє ім’я – Україна” і саме їм творити наш завтрашній день. Бути справжніми українцями вчить їхня перша вчителька, у цьому їх підтримують батьки, цього прагнуть вони.

Фотосесія ужгородських першокласників

Джерело: Департамент освіти і науки Закарпатської ОДА

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ганна Сопкова: З підвищенням заробітної плати для освітян є досить серйозні проблеми (відео)
Наступний Студентів-медиків остаточно звільнено від відпрацювання за розподілом