Студенти УжНУ – серед найсильніших важкоатлетів області


Під час змагань

У спортивному комплексі Перечинської ДЮСШ відбувся чемпіонат області з паверліфтингу з жиму лежачи й класичного жиму лежачи серед чоловіків і жінок, у якому взяли участь майже 100 атлетів з семи регіонів краю.

Давно обласний поміст не збирав стількох іменитих спортсменів, з-поміж яких за нагороди боролися восьмеро переможців та призерів чемпіонатів України, Європи, світу, двоє майстрів спорту і троє майстрів спорту міжнародного класу. Високих результатів на цих змаганнях досягли силачі з Ужгородського національного університету, котрі тренуються під керівництвом старшого викладача кафедри фізичного виховання Андрія Федорішка в університетській секції атлетизму.

Серед чоловіків блискуче виступив студент фізичного факультету – 22-річний Іван Телегій, котрий  переміг в обох видах програми у ваговій категорії до 74 кг, а у класичному жимі лежачи, де спортсмени змагалися без застосування спеціального екіпірування, подолав 167,5 кг, що на 12,5 кг перевищує норматив майстра спорту України і на 22,5 кг – його особистий рекорд.

Серед 120-кілограмових атлетів з результатом 190 кг (на 15 кг збільшивши свій попередній показник) золоті медалі в обох номінаціях виборов 18-річний студент факультету іноземної філології УжНУ Максиміліан Лабінський. Нині обидва спортсмени готуються до виступу на чемпіонаті України, що відбудеться цього місяця у Коломиї.

Напередодні  чемпіонату області добра новина для університетських атлетів надійшла з Києва: наказом Міністерства молоді та спорту студенту економічного факультет  Максиму Офіцинському та студенту факультету здоров’я людини Віталію Трояну надано звання «Майстер спорту України» з паверліфтингу, з чим їх і вітаємо!

За інформацією кафедри фізичного виховання, Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студенти Свалявського технічного коледжу практикувалися в одному з найбільших українських банків
Наступний На Закарпатті визначили переможців конкурсу "Учитель року-2016"