Важливо й цікаво:

В Ужгородському музучилищі прочитав лекцію професор академії ім. Чайковського

Змістовно і насичено, «на одному диханні» в малому залі Ужгородського державного музичного училища імені Д.Є.Задора 26 жовтня 2016 року пройшла лекція доктора мистецтвознавства, професора Національної музичної академії України імені П. Чайковського, магістра міжнародного права, лауреата премії імені М. Лисенка, члена правління Національної спілки композиторів України, колишнього випускника Ужгородського державного музичного училища імені Д.Є. Задора Юрія Чекана.

Ужгородське державне музичне училище ім. Дезидерія Задора Ужгородське державне музичне училище ім. Дезидерія Задора

Як завжди, при повному залі та максимальній увазі викладачів та студентів Юрій Чекан презентував лекцію «М. Глінка опера «Життя за царя» – нове прочитання», з якою через кілька днів виступить на міжнародній науковій конференції в м.Тімішоаре (Румунія).

Лекція завершилась тривалими оплесками і побажаннями нових зустрічей, що, на щастя, стали традиційними в рамках щорічного фестивалю «Музичне сузір’я Закарпаття», який в шістнадцяте проводиться Закарпатською організацією Національної спілки композиторів України спільно з Ужгородським державним музичним училищем імені Д.Є. Задора за підтримки Управління культури Закарпатської облдержадміністрації.

Н.І.Стинич,
голова циклової комісії
«Теорія музики»
Ужгородського державного музичного училища імені Д.Є.Задора
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz