У ЗІППО відбулася наукова конференція психотерапевтів


Конференція психотерапевтів у ЗІППО

Враховуючи події сьогодення, кожна людина повинна постійно вдосконалюватися, переглядати свої позиції, професійно зростати, знаходити різноманітні ресурси для подолання психотравмуючих факторів.

13-14 травня у стінах Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася 10-та ювілейна обласна науково-практична конференція „Шлях до себе. Психотерапія сучасності”, присвячена Дню сім’ї та захисту дітей. Організатор заходу – Закарпатська філія Української спілки психотерапевтів. Модератором конференції виступала Олена Кузьма – психотерапевт у методі ПП, голова Закарпатської філії УСП, член WAPP, координатор Центру психологічної служби кризових станів. Філія спільно з центром практичної психології та соціальної роботи Закарпатського ІППО допомагає учасникам АТО, їхнім родинам, сім’ям та дітям загиблих військовослужбовців, переселенцям та всім громадянам краю. У роботі взяли участь психологи, психотерапевти, лікарі, соціальні працівники, педагоги та всі бажаючі, кого хвилюють проблеми психології людини.

Метою конференції було створення інформаційного простору для професійного спілкування задля поглиблення співпраці спеціалістів-психологів, обмін науковими дослідженнями, а також привернення уваги до актуальних проблем сучасності з метою збереження психологічного здоров’я суспільства.

Вітальним словом відкрив конференцію Олександр Білак, заступник міського голови м. Ужгорода. Він зазначив, що в Ужгороді за сприяння міської ради створено і незабаром діятиме центр психологічної допомоги.

Єлизавета Біров, заступник директора департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА, закликала об’єднати зусилля задля спільної мети збереження психологічного здоров’я людини. Адже наразі це є надзвичайно актуальною проблемою та запорукою успішності, кар’єрного росту та сімейного життя.

Тетяна Палько, директор Закарпатського ІППО, звернула увагу на те, що робота психолога чи соціального педагога є невичерпною, адже кожна людина – особистість, вплив зовнішніх факторів різний, тому й підхід до кожного потрібно знаходити індивідуальний.

Олена Науменко, дитячий психолог, психотерапевт, член секцій арт-психотерапії та дитячої терапії УСП, арт-терапевт (м. Київ), у доповіді „Арт-терапія як засіб збереження психологічного благополуччя учасників виховного процесу в роботі психолога дошкілля” розкрила основні методи та прийоми використання арт-педагогіки у роботі психолога з дітьми дошкільного віку, безпосередній вплив на формування основ художньої культури, морально-естетичних якостей особистості дітей та психічного й психологічного здоров’я малят.

У ході конференції проведено круглий стіл, майстер-класи, ворк-шопи, під час яких обговорено проблеми, що стосуються впровадження та поширення інноваційних новітніх технологій у роботу психологів, соціальних працівників, психологічного супроводу сім’ї, що виховує дитину з особливими потребами, дослідження внутрішніх конфліктів та ресурсів за допомогою методу позитивної психотерапії.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
давніші
новіші найбільше голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Закарпатські угорці провели фестиваль на Тернопільщині
Наступний В Ужгороді будуть організовані безкоштовні літні табори для школярів (документ)