ОДА визначає найкращий дитсадок на Закарпатті

Мукачівським педагогам перед відпусткою виплатили понад 26 млн грн

У Мукачеві визначили найкращих вихователів року

Як ужгородські дошкільнята відзначили День щастя (фото)

Москаль: на Закарпатті відкриють 5 дитсадків і 7 шкіл

Новий рік

Рейтинг публікації: Голосів: 1У закарпатських навчальних закладах відбулися урочистості з нагоди Нового 2019 року.

0 241
Цілодобовий дитсадок в Ужгороді - ДНЗ № 40

Рейтинг публікації: Голосів: 024 години на добу в садочку: практика дошкільних навчальних закладів у режимі нон-стоп стає популярною в Ужгороді.

0 409
У новому корпусі Павлівського ДНЗ

Рейтинг публікації: Голосів: 0Майже сорок дітлахів, дві віхователі й ігрова кімната на кілька квадратних метрів – на Свалявщині в селі Павлові дві групи тісняться в такому приміщенні.

0 238
Харчування в дитсадку, їжа

Рейтинг публікації: Голосів: 0Усе почалося з посту: у мережі Facebook мама, яка сфотографувала меню одного з дитячих садочків Ужгорода, де на полуденок та вечерю дають кавовий напій з молоком, хліб із повидлом, молочний суп та хліб із маслом.

0 655
Англійська для діток

Рейтинг публікації: Голосів: 0Знання англійської мови стало в наш час необхідністю. Відповідно батьки хочуть, щоб їхня дитина спілкувалась англійською змалку, адже саме тоді інформація засвоюється легше та швидше.

0 137
Вакансія - освіта Закарпаття

Рейтинг публікації: Голосів: 0Управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міськради оголосило конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності Мукачева.

0 195
У ДНЗ № 8 Ужгорода тече дах

Рейтинг публікації: Голосів: 0В Ужгородському ДНЗ “Дзвіночок” тече дах і поширюється небезпечний грибок. Відповідний сюжет підготували журналісти телеканалу “Sirius”.

0 114
День матері

Рейтинг публікації: Голосів: 0У мережі з’явилося відео, як у День матері матусі заспівали для своїх синів зворушливу пісню.

1 109
Дошкільнята виступають під час фестивалю «До-ре–мі-фа-солька»

Рейтинг публікації: Голосів: 06 травня в рамках міського фестивалю «Майся-фест» у Боздоському парку відбувся ІІ етап фестивалю художньої самодіяльності вихованців ДНЗ та НВК «До-ре–мі-фа-солька».

0 70

MENU

Back