У Мукачеві визначили найкращих вихователів року

Як ужгородські дошкільнята відзначили День щастя (фото)

Москаль: на Закарпатті відкриють 5 дитсадків і 7 шкіл

Як ужгородські дошкільнята Новорічне свято відзначали (відео)

В Ужгороді працюють 2 цілодобові садочки

У новому корпусі Павлівського ДНЗ

Рейтинг публікації: Голосів: 0Майже сорок дітлахів, дві віхователі й ігрова кімната на кілька квадратних метрів – на Свалявщині в селі Павлові дві групи тісняться в такому приміщенні.

0 209
Харчування в дитсадку, їжа

Рейтинг публікації: Голосів: 0Усе почалося з посту: у мережі Facebook мама, яка сфотографувала меню одного з дитячих садочків Ужгорода, де на полуденок та вечерю дають кавовий напій з молоком, хліб із повидлом, молочний суп та хліб із маслом.

0 578
Англійська для діток

Рейтинг публікації: Голосів: 0Знання англійської мови стало в наш час необхідністю. Відповідно батьки хочуть, щоб їхня дитина спілкувалась англійською змалку, адже саме тоді інформація засвоюється легше та швидше.

0 116
Вакансія - освіта Закарпаття

Рейтинг публікації: Голосів: 0Управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міськради оголосило конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності Мукачева.

0 160
У ДНЗ № 8 Ужгорода тече дах

Рейтинг публікації: Голосів: 0В Ужгородському ДНЗ “Дзвіночок” тече дах і поширюється небезпечний грибок. Відповідний сюжет підготували журналісти телеканалу “Sirius”.

0 92
День матері

Рейтинг публікації: Голосів: 0У мережі з’явилося відео, як у День матері матусі заспівали для своїх синів зворушливу пісню.

1 72
Дошкільнята виступають під час фестивалю «До-ре–мі-фа-солька»

Рейтинг публікації: Голосів: 06 травня в рамках міського фестивалю «Майся-фест» у Боздоському парку відбувся ІІ етап фестивалю художньої самодіяльності вихованців ДНЗ та НВК «До-ре–мі-фа-солька».

0 58
Вакансія - освіта Закарпаття

Рейтинг публікації: Голосів: 0Управління освіти Ужгородської міської ради оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади завідувача дошкільного навчального закладу № 8 «Дзвіночок» (вул. Грушевського, 29/а) з посадовим окладом- 4916,00 грн.

0 174
Карантин у закарпатських школах

Рейтинг публікації: Голосів: 0В Ужгороді через кір від 16 березня закрили дитячий садок №6. Таке рішення прийняли на засіданні протиепідемічної комісії в міській раді.

0 34

MENU

Back