Виноградівська РДА передала майнові комплекси дитсадків і шкіл райраді

В Ужгороді стала вакантною посада директора ДНЗ № 28

ОДА визначає найкращий дитсадок на Закарпатті

Мукачівським педагогам перед відпусткою виплатили понад 26 млн грн

У Мукачеві визначили найкращих вихователів року

Дітки з подарунками

Рейтинг публікації: Голосів: 1У закарпатських дошкільних навчальних закладах відзначили День щастя.

Геннадій Москаль

Рейтинг публікації: Голосів: 0Під час розширеного засідання Ради регіонального розвитку Закарпатської області за участі президента Петра Порошенка голова ОДА Геннадій Москаль, серед іншого, розповів про зміни в галузі освіти області.

Новий рік

Рейтинг публікації: Голосів: 1У закарпатських навчальних закладах відбулися урочистості з нагоди Нового 2019 року.

Цілодобовий дитсадок в Ужгороді - ДНЗ № 40

Рейтинг публікації: Голосів: 024 години на добу в садочку: практика дошкільних навчальних закладів у режимі нон-стоп стає популярною в Ужгороді.

У новому корпусі Павлівського ДНЗ

Рейтинг публікації: Голосів: 0Майже сорок дітлахів, дві віхователі й ігрова кімната на кілька квадратних метрів – на Свалявщині в селі Павлові дві групи тісняться в такому приміщенні.

Харчування в дитсадку, їжа

Рейтинг публікації: Голосів: 0Усе почалося з посту: у мережі Facebook мама, яка сфотографувала меню одного з дитячих садочків Ужгорода, де на полуденок та вечерю дають кавовий напій з молоком, хліб із повидлом, молочний суп та хліб із маслом.

Англійська для діток

Рейтинг публікації: Голосів: 0Знання англійської мови стало в наш час необхідністю. Відповідно батьки хочуть, щоб їхня дитина спілкувалась англійською змалку, адже саме тоді інформація засвоюється легше та швидше.

Вакансія - освіта Закарпаття

Рейтинг публікації: Голосів: 0Управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міськради оголосило конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності Мукачева.

У ДНЗ № 8 Ужгорода тече дах

Рейтинг публікації: Голосів: 0В Ужгородському ДНЗ “Дзвіночок” тече дах і поширюється небезпечний грибок. Відповідний сюжет підготували журналісти телеканалу “Sirius”.

MENU

Back