Ганна Сопкова провела в ОДА нараду з відповідальними за замовлення та розподіл підручників


Ганна Сопкова. Нарада з відповідальними за підручники в ОДА

8 жовтня у малому залі облдержадміністрації відбулась нарада з працівниками місцевих органів управління освітою, відповідальними за формування замовлення та розподіл підручників. Йшлося про порядок формування замовлення, розподіл підручників та навчальних посібників, організацію інноваційної (експериментальної) діяльності та її навчально-методичне забезпечення, доставку та отримання підручників місцевими органами управління освітою.

У вступному слові директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Сопкова Г.І. поінформувала про стан доставки підручників у районах, звернула увагу на збільшення контингенту здобувачів освіти та у зв’язку з цим необхідність здійснення перерозподілу підручників у районах, на механізм замовлення підручників, вирішення питань, порушених у зверненнях громадян щодо забезпечення підручниками закладів загальної середньої освіти, ішлося і про виконавську дисципліну.

Про порядок формування замовлення, розподіл підручників та навчальних посібників у закладах загальної середньої освіти повідомила методист обласного методичного центру при департаменті освіти і науки облдержадміністрації Шелепець Е.І., наголосивши на відповідальності керівників закладу загальної середньої освіти за вибір підручників вчителями-предметниками, а також за дотримання процедури затвердження рішень щодо вибору підручників.

Своїм досвідом про розподіл підручників поділились фахівці місцевих органів управління освітою Іршавського та Воловецького районів Остолош Г.І. та Повідайчик С.В.

Про здійснення замовлення підручників у інформаційно-телекомунікаційній системі „ДІСО” розповіла методист методичного кабінету відділу освіти Великоберезнянської райдержадміністрації Шкурда М.І.

Про взаємозв’язок забезпечення підручниками та проведенням інноваційної діяльності інформувала завідувач обласного методичного центру при департаменті освіти і науки облдержадміністрації Лукач А.Ю. Зокрема, вона повідомила, що учасником експерименту „Електронний підручник для загальної середньої освіти” є Великоком’ятівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області. Йшлося й про особливості надання підручників закладам – учасникам експерименту регіонального рівня.

Відповідальна особа за приймання та розвантаження підручників Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Ледіда Т.А. розповіла про стан організації місцевими органами управління освітою доставки підручників до закладів освіти, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Закарпатські школярі та студенти здобули ІТ-перемоги в Одесі
Наступний Завтра відбудуться вибори директора Закарпатського ІППО