Закарпатські школярі та студенти здобули ІТ-перемоги в Одесі


Команди Закарпаття з тренером Сергієм Вапнічним
Команди Закарпаття з тренером Сергієм Вапнічним

5 жовтня на базі Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова проходило змагання Open Class Programming Competition 2019. У ньому взяли участь 46 команд безпосередньо на місці проведення та ще 6 команд – дистанційно.

Команда UzhNU_Auturismo під час студентського змагання в Одесі
Команда UzhNU_Auturismo під час студентського змагання в Одесі

Приємно відзначити, що переможцем змагання стала команда UzhNU_Auturismo, яка у складі Михайла Пригари, Артура Сидорана та Ігоря Вовка (тренери Олександр Міца, Сергій Вапнічний), виборола перше місце. З результатами змагання можна ознайомитись за посиланням.

Також цього тижня, з 8 по 10 жовтня, на базі Одеської національної академії харчових технологій проходив фінальний етап Всеукраїнської учнівської командної олімпіади з програмування та команд ІІ ліги Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. Серед 43 команд закарпатські школярі посіли 3 та 7 місце.

Третє місце виборола команда s_Uzh_Hutsuls (Олег Навер, Андрій Симкін, Василь Меренич), сьоме − за командою s_Uzh_The_electric_pancakes (Костянтин Чуєв, Богдан Задорожній, Орест Михайлюк). Тренер обох команд − Сергій Вапнічний.

Переможцями змагань стала команда школярів із Дніпровського ліцею інформаційних технологій при ДНУ, а друге місце вибороли школярі з хмельницького клубу “Алгоритм”. Результати змагання тут.

Учасники олімпіади
Учасники олімпіади

Побажаємо учням та студентам і надалі так само гідно й на високому рівні представляти наш край на змаганнях!

Олександр Лавер, Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу побували в Польщі в рамках міжнародного проєкту
Наступний Ганна Сопкова провела в ОДА нараду з відповідальними за замовлення та розподіл підручників