На Іршавщині говоритимуть про інноваційні технології в навчанні


EdCamp - Закарпаття, Луково

4 березня на Закарпатті пройде унікальна подія для всього вчительства краю – перша регіональна (не)конференція міні-EdCamp Lukovo на базі Луківської ЗОШ І-ІІ ступенів Іршавського району. Тематика події – «Інноваційні технології в навчанні».

Як розповідають організатори, в учасників буде можливість поспілкуватися повний день у колі прогресивних однодумців: колег та експертів із різних регіонів України, провести час у легкій і невимушеній обстановці, дізнатися про сучасні освітянські тренди, отримати нові знання для професійного зростання, познайомитися з інноваційними методиками та візією нової української школи.

EdCamp – це унікальна платформа професійного зростання вчителів, відкритий обмін педагогічним досвідом. Основні принципи (не)конференції:  безкоштовність, незалежність, вільна ініціатива та співпраця “Give-Get” (“Дай, якщо можеш – Візьми, якщо хочеш”). Формат (не)конференції означає, що учасники самі обирають спікерів і сесії, які відповідають їхнім потребам. Програма формується в день проведення.

EdCamp уперше було проведено у 2010 році натхненними едукаторами з Філадельфії (США). На сьогодні понад 550 заходів об’єднали 25 000 вчителів і різних стейкхолдерів навчального процесу з усіх куточків земної кулі для відкритого обміну педагогічним досвідом, співпраці й вирішення спільних завдань. Україна – 24-та країна у світі, яка приєдналася до міжнародної спільноти (не)конференцій EdCamp.

Педагогів Закарпаття запрошують долучитися до спільноти відповідального вчительства, яка об’єднує кращих агентів змін у системі національної освіти.

Зареєструватися на подію можна за посиланням і приїхати в с.Луково, Іршавського району.

Джерело: mukachevo.net

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У Мукачеві відзначили переможців конкурсу «Учитель року»
Наступний Ужгородським студентам презентували книгу, присвячену пам’яті Героїв Небесної Сотні (фото)