На Кубку Хуста з програмування визначили найкращих


Учасники Літньої школи з програмування в Хусті
Учасники Літньої школи з програмування в Хусті

Літня школа з програмування в Хусті традиційно завершилася Кубком із програмування. Географія призерів вкотре засвідчила, що на таланти багате все Закарпаття.

У Хусті були створені умови, за яких учасники школи, не відволікаючись, могли за підтримки фахівців активно рости у програмуванні. Кожен день починався з лекції, яка могла тривати від 1 до 2 годин – залежно від теми. Далі йшли змагальні задачі, на яких учасники мали змогу закріпити на практиці отримані знання. Після обіду – розбір задач та дорозв’язання, завершувалася робота о 17.30. Тобто практично впродовж цілого дня школярі фокусували свою увагу школярів на опануванні одного з найбільш популярних у наш час ремесла.

Сам же Кубок Хуста з програмування проходив, як і заняття, окремо в 1 та 2 лігах. Підбір задач, який зробили організатори, включав пройдену тематику. У 1 лізі було запропоновано 6 задач, а в другій – 8 (з ними можна ознайомитися тут: ліга 1ліга 2).

Переможцем Кубку Хуста з програмування в 1 лізі став призер IV етапу Всеукраїнської олімпіади – учень 10-го класу Хустської гімназії-інтернату Дмитро Майор. Друге місце посів учень 10-го класу Ужгородської ЗОШ №12 Олександр Стегура, а третє –  виборов ще один вихованець учителя-методиста Хустської гімназії-інтернату Миколи Дроня – Володимир Зварун.

Призери Кубку Хуста з програмування - 2018
Призери Кубку Хуста з програмування – 2018

У 2 лізі перемогла учениця 9-го класу Хустської гімназії-інтернату Аніта Пинзеш, яка довела всім, що й дівчата можуть вправно розв’язувати задачі, і навіть краще за хлопців 🙂  Друге місце виборов учень 8-го класу Хустської СШ І-ІІІ ступенів №1 імені А.Волошина Володимир Баняс, а третє – учень 7-го класу Виноградівської ЗОШ №8 Максим Лоя.

Призери Кубку Хуста з програмування отримали, крім медалей і грамот, грошові нагороди та цінні призи. Іще раз відзначимо підтримку олімпіадного руху з боку ІТ-компаній Bitfury та Ring Ukraine.

Також приємно, що найкращі учні активно цікавляться ІТ-спеціальностями Ужгородського університету і, зокрема, щороку випускники Хустської гімназії-інтернату вступають на спеціальність 122 – Комп’ютерні науки в УжНУ.

Джерело: Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
2 Коментарі
давніші
новіші найбільше голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Микола
Микола
23.02.19 19:18

Хустської ЗОШ №1 не існує. Володимир Баняс – учень Хустської СШ І-ІІІ ступенів №1 імені А. Волошина. Різницю між СПЕЦІАЛІЗОВАНОЮ та ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЮ школою неможливо ігнорувати.

Попередній У Мукачеві визначилися з учителем-претендентом на обласну педагогічну премію
Наступний Студентка-рекламниця УжНУ стала найкращою у форумі «Праволюдяність: mediafest»