На Закарпатті розпочала роботу Всеукраїнська школа з програмування (фото, відео)


Упродовж 12–19 січня представники Ужгородського національного університету та Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці ІІ проводять у Берегові ІІ Всеукраїнську зимову школу з програмування.

Загалом у школі – майже 80 учасників: студенти Ужгородського, Запорізького та Київського національних університетів, Національного університету «Одеська політехніка» та Харківського національного університету радіоелектроніки, Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці ІІ, а також школярі з 8 областей України.

Лекторами вже традиційно є досвідчені викладачі, крім того – призери олімпіад міжнародного і всеукраїнського рівнів. Заняття відбуваються у трьох лігах за вже традиційною системою: зранку учасники слухають лекцію з певної теми, потім змагаються у розв’язуванні задач із неї. Після обіду лектори пояснюють найбільш складні завдання, із якими деякі учасники не впоралися, а відтак молодь має кілька годин на дорозв’язування цих задач.

Студенти й учні мають також активне дозвілля: спорт, екскурсії, перегляд фільмів тощо.

Один із організаторів школи – завідувач кафедри факультету інформаційних технологій УжНУ професор Олександр Міца – зауважує: «Перед фінальними етапами олімпіад і різних конкурсів, які відбудуться у лютому й березні цього року, учням і студентам дуже корисно послухати актуальні на цей час теми та порозв’язувати нові задачі. Зібрано одних із найкращих учнів і студентів України».

Школа проходить за підтримки компанії «Huawei» та Закарпатського обласного благодійного фонду «Едельвейс».

Василь Шаркань
Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На Закарпатті завершилася Всеукраїнська зимова багатопредметна школа (фото)
Наступний На Закарпатті відбувся контест професора Михайла Медведєва з програмування (фото)