Незабаром біля ОДА розпочнеться виставка-конкурс “Воскресни, писанко!”


Воскресни, писанко!

Уже вчетверте напередодні світлого свята Великодня на Закарпатті відбудеться фестиваль-конкурс „Воскресни, писанко!”.

Цьогоріч на площі Народній 29 березня кольоровим розмаїттям писанок, виготовлених руками учнів закладів освіти області, розквітне 57 „великодніх дерев”.

Крім писанкових чудо-дерев, кожен учасник фестивалю-конкурсу представить тематичну композицію „Традиції пасхальних свят: від давнини до сучасності”, яка через Великодні атрибути розкриватиме звичаї і традиції святкування закарпатцями величного свята, що є втіленням любові, добра та радості.

Департамент освіти і науки Закарпатської ОДА запрошує стати активними учасниками майстер-класів, що їх цього дня проведуть педагоги та учні закладів освіти Закарпаття.

В атріумі обласної державної адміністрації буде представлено власноруч вишиті освітянами та їхніми вихованцями великодні рушники – символ духовної чистоти та щирості намірів, а також можна буде переглянути фотовиставку зазначеної тематики.

“Приходьте, щоб відчути дух свята, що сповіщає кожному із нас про пробудження в цілому землі та природи до нового життя, сповідує ідею духовного й фізичного відродження, закликає щедро ділитися радістю та бажанням робити добрі справи.

Приходьте, щоб побачити, якими талановитими і щирими є наші діти, чистими у своїх помислах і діях – їхні вчителі.

Чекаємо і раді будемо бачити кожного з Вас”, – зазначають у департаменті.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На пробне ЗНО з української найменше учасників прийшло у Берегові
Наступний В ефірі "Тиси-1" розповіли про "Рукописну спадщина Івана Югасевича" (відео)