Освітяни з Сумщини відвідали закарпатські ПТНЗ


На Закарпаття завітала делегація працівників департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Сумській області та керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумщини.

Мета візиту – обмін педагогічним і виробничим досвідом із питань удосконалення професійної підготовки учнів, вивчення та впровадження у практичну діяльність інноваційних форм роботи, спрямованих на розвиток професійної освіти та налагодження співпраці, повідомили в НМЦ ПТО в Закарпатті.

Гості відвідали Ужгородське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування, ознайомилися з матеріально-технічною базою закладу, навчально-виробничим процесом та оглянули навчальні кабінети, навчально-виробничі майстерні. Також взяли участь у засіданнях круглих столів, під час яких обговорили сучасні тенденції розвитку системи підготовки робітничих кадрів та діяльність навчально-практичних центрів. Під час екскурсії на ТОВ „Ядзакі Україна” більше дізналися про співпрацю підприємства та Ужгородського центру професійно-технічної освіти.

Зустріч закарпатських освітян із сумськими колегами
Зустріч закарпатських освітян із сумськими колегами

Учасники делегації побували в навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Закарпатській області, де ознайомилися з основними напрямами роботи, оглянули виставку методичних напрацювань педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Учителі з Європи назвали "Тореадори з Васюківки" найкращою книгою України
Наступний У гуртожитку УжНУ сталася пожежа (фото, відео)