Понад 300 випускників УжНУ отримали дипломи юриста (відео)


Випускники юрфаку УжНУ

Днями випускникам юридичного факультету УжНУ урочисто вручили омріяні й довгоочікувані дипломи. Факультет пустив у вільне професійне плавання новоспечених бакалаврів і магістрів спеціальностей «Право» та «Міжнародне право».

Вручення відбулося у великій залі Вченої ради УжНУ. Розпочали на високій ноті: з гімну України та хвилини мовчання за полеглими воїнами на сході держави. Відтак приступили до поздоровлень.

Від керівництва вишу виступив проректор Олександр Рогач, котрий переказав усім вітання і від ректора Ужгородського університету Володимира Смоланки. Олександр Янович зауважив, що за останні роки в Україні вимоги до професії юриста дедалі вищі, тому побажав випускникам відповідати їм.

Сказати кілька вітальних слів дипломованим правникам прийшла й Маріанна Готра – заступник начальника Головного територіального управління юстиції. Вона побажала випускникам завжди бути в тонусі, адже законодавство зазнає змін чи не щодня. Також подякувала викладачам підрозділу за високу якість підготовки студентів, котрі вдало демонструють свої знання на практиці, зокрема й у її установі.

До винуватців свята звернувся, звичайно, й декан юрфаку Ярослав Лазур. Він зауважив, що фах юриста – це не лише професіоналізм, який затверджує диплом, а й людські якості. Все це надзвичайно важливе саме в сукупності, й воно є в сьогоднішніх випускників.

Також Ярослав Володимирович анонсував появу на факультеті нової спеціалізації – «Менеджмент у правовій сфері», що розширює можливості вступників.

Важливим на цьому святі було й напутнє слово батьків. Від їхнього імені виступив Іван Стан, суддя апеляційного суду. Він наголосив, що документ, який тепер отримають студенти, дає їм право боротися за свій успіх на життєвій і професійній дорогах.

Урочистості завершилися університетським гімном.

Катерина Хижняк,
фото, відео Роберта Паппа
Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Розпочався прийом заяв на вступ до вишів
Наступний В Ужгороді відбудеться Міжнародна літня школа з програмування