Президент Угорщини нагородив проректора Закарпатського угорського інституту золотим хрестом


Ілона Ваш
Ілона Ваш

Президент Угорщини Янош Адер нагородив проректора Закарпатського угорського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ (ЗУІ) та діловода благодійного фонду «У підтримку Закарпатського угорського інституту» Ілону Ваш за докладання зусиль у сфері місцевої вищої освіти та за проведення розвиваючої роботи в різних навчальних закладах найвищим ступенем відзнаки «Угорський золотий хрест «За заслуги».

22 серпня в атріумі ЗУІ генконсул Угорщини в Берегові Ендре Саліпські вручив заслужену нагороду Ілоні Ваш. Першою володарку «Угорського золотого хреста «За заслуги» вітала ректор ЗУІ Ілдіка Орос.

Проректор ЗУІ наступними словами подякувала за таку особливу нагороду:

«З вдячністю згадую Іштвана Кіша та Калмана Шовша, решту колег. Висловлюю подяку тим, хто номінував мене на отримання цієї нагороди, а також жертводавцям… Коли мої учні досягають якихось вершин на конкурсах, завжди наголошую їм, що нагорода зобов’язує до подальших дій. На мою думку, ця нагорода зобов’язує мене зі ще більшою відданістю, старанністю виконувати покладені на мої плечі завдання. Бажаю всім нам, аби побільше було таких хороших митей в інституті, коли збираємось всі разом, щоб дізнатись про таку хорошу новину».

На урочистостях проректор Бейло Рац промовив тост, після цього присутні особисто вітали нагороджену, повідомили в ЗУІ.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Співаковський про ректорів: ми отримуємо феодалів, які створюють клани і управляють університетами
Наступний Ужгородські студенти візьмуть участь у роботі спортивного табору у Словаччині