Ще одна юна закарпатка отримала на ЗНО 200 балів


Надалію Басараб привітав голова Закарпатської ОДА Олексій Петров.

Уже стало доброю традицією на Закарпатті відзначати абітурієнтів, які у поточному році отримали максимальні 200 балів з предмета чи предметів тестування. У цьому році таких талановитих молодих людей в області було шестеро. Урочистості з нагоди нагородження кращих із кращих відбулися 31 липня 2020 року на площі Народній у м. Ужгород.

Але на той момент ще не були відомі результати додаткової сесії ЗНО-2020. А вони принесли хорошу новину – кількість 200-бальників Закарпаття поповнилася ще одним найвищим результатом.

Його отримала випускниця класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області Басараб Наталія Василівна – талановита, наполеглива, цілеспрямована розумниця, яка на ЗНО з англійської мови показала найвищий результат – максимальні 200 балів.


24 серпня, у День Незалежності України, у камінній залі облдержадміністрації, де відомих закарпатців нагороджували державними відзнаками та почесними званнями, досягнення гімназистки відзначили врученням подяки голови Закарпатської ОДА та премії у розмірі 10 000 гривень.

Щиро бажаємо Наталії успіху на життєвій дорозі, нових звершень, щасливої долі та максимальної реалізації своїх здібностей і потенціалу.

Джерело: департамент освіти і науки ОДА

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Професор Смоланка став заслуженим лікарем України
Наступний На Виноградівщині відзначили випускників шкіл із найвищими балами ЗНО