На Виноградівщині відзначили випускників шкіл із найвищими балами ЗНО


Нагородження випускників шкіл, які здобули максимальну кількість балів на зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року, відбулося в актовому залі Центру з обслуговування закладів освіти району.

За високі досягнення в навчанні за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, а це від 180 до 200 балів, випускникам вручили грошові премії. У цьому році їх отримали 40 таких випускників.

Зокрема високі знання випускники шкіл підтвердили з української мови та літератури, англійської мови, математики, біології, історії України, географії, фізики.

Найбільшу кількість білів – 197 – набрала випускниця Виноградівської школи №1 Мирослава Гречин з української мови і літератури, вона також здобула понад 190 балів з математики та англійської мови. Випускник Виноградівської школи №8 Янек Івашко на 196 балів склав ЗНО з географії, українську мову і літературу − на 195. Випускник Виноградівської гімназії Микита Андрух набрав 195 балів з математики.

Загалом у районі 21 випускник отримав більш як 190 балів на ЗНО з окремих предметів.

Відтак районною радою на виплату грошових винагород випускникам, які успішно склали ЗНО, було спрямовано близько 64 тис. грн.

Грошові премії учні отримали залежно від результатів ЗНО:

  • від 180 – 190 балів діти отримали по 650 грн,
  • від 191 – 195 балів по 1500 грн,
  • від 196 до 200 балів – 3000 грн.

Голова районної ради Віталій Любка подякував педагогам за сумлінну роботу й також наголосив, що на черзі вирішення питання виплати грошової винагороди педагогам, які готують учнів до ЗНО.

За вагомий особистий внесок у розвиток освіти Виноградівського району, а також високі досягнення у справі навчання молодого покоління та підготовці випускників до ЗНО-2020, педпрацівники були нагороджені грамотами та подяками, повідомили у Виноградівській райраді.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ще одна юна закарпатка отримала на ЗНО 200 балів
Наступний Ужгородські освітяни провели методоб'єднання з підготовки до нового навчального року