Створено Науковий парк “Ужгородський національний університет”


Ігор Студентяк
Ігор Студентяк
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

Саме так буде називатися товариство з обмеженою відповідальністю, яке зареєстровано як юридичну особу 7 вересня минулого року. Про це розповів проректор із наукової роботи Ігор Студеняк на Вченій раді в УжНУ 1 лютого.

За словами проректора, торік в університеті виконувалося 27 наукових проектів (23 фундаментальні та 4 прикладні). «Загальний обсяг фінансування на 2015 рік за рахунок коштів держбюджету становив 3 млн 698 тисяч 337 грн. Обсяг фінансування НДР за рахунок коштів спецфонду становить 8 млн 957 тисяч 700 грн, що в 2,4 раза перевищує обсяг загального фонду держбюджету і в 5,8 раза – рівень 2014 року», – повідомив Ігор Студеняк.

Минулого року завершено створення Наукового парку вишу. 7 вересня ТОВ Науковий парк «Ужгородський національний університет» було внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, що має полегшувати впровадження наукових винаходів у життя, сприяти контактам із бізнесом тощо. За словами керівництва, кілька підприємств зацікавилися розробками університетських працівників.

УжНУ став одним із розробників Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області до 2020 року, схваленої Закарпатською обласною радою торік у березні, пише Іванна Когутич на сайті Медіацентру УжНУ.

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній У Чернівцях протестують проти об'єднання вишів
Наступний В Ужгородському університеті працюють 134 доктори і 675 кандидатів наук