У Хусті проходить ІІІ Всеукраїнська учнівська школа з програмування


Сергій Вапнічний та Микола Дронь під час заняття в ІІІ лізі
Сергій Вапнічний та Микола Дронь під час заняття в ІІІ лізі

19 серпня в Хусті стартувала ІІІ Всеукраїнська учнівська школа з програмування.  Учасниками школи є учні не лише Закарпатської області, а й Чернівецької, Волинської, Тернопільської, Хмельницької, Житомирської та Дніпропетровської областей.

І ліга пише контест
І ліга пише контест

Усі учасники поділені на три ліги за рівнем знань. У першій лізі навчаються та змагаються учасники та призери ІІІ та ІV етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. У другій – ті, хто вже володіє азами і має бажання опановувати базові алгоритми та техніки на більш високому рівні. А в третій лізі навчаються початківці.

Лекторами школи виступають досвідчені педагоги Сергій Вапнічний, Сергій Жуковський, Олександр Міца та один з найкращих студентів-айтівців Ужгородського університету – Артур Сидоран.

Велику допомогу в проведенні надають директор гімназії-інтернату Олександр Бачкай, учителі інформатики цієї школи Микола Дронь і Мирослав Антал та вчитель інформатики Чернівецького ліцею №1 Василь Косован.

Педагоги не тільки навчають учнів, а й обмінюються досвідом та цікавою літературою. Зокрема, Сергій Жуковський презентував колегам спільну його з Сергієм Матвійчуком книгу, Олександр Міца розкрив родзинки Закарпаття газетою Новинка++, Василь Косован подарував колегам книгу про культурний колорит Буковини.

Книга Жуковського та Матвійчука в надійних руках
Книга Сергія Жуковського та Сергія Матвійчука в надійних руках
Чернівчанин Василь Косован презентує Олександру Міці книгу про Буковину
Чернівчанин Василь Косован презентує Олександру Міці книгу про Буковину

Триватиме школа до 25 серпня і завершиться Кубком Хуста з програмування, де в кожній лізі визначать трійку найкращих учнів, їх буде нагороджено цінними призами.

ІІ ліга уважно слухає лекцію Сергія Жуковського
ІІ ліга уважно слухає лекцію Сергія Жуковського

Нагадаємо: минулої п’ятниці в УжНУ завершилася студентська IV Міжнародна літня школи з програмування в Ужгородському університеті.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Завершення IV Міжнародної літньої школи програмування в УжНУ (фото)
Наступний Методисти ЗІППО пройшли навчання в Києві (фото)