У Мукачеві через паводок скасували навчання у школах та дитсадках


Мукачево
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

З понеділка до стабілізації ситуації в школах та садочках міста розпорядженням мера скасували навчання.

Про це повідомили в прес-службі Мукачівської міськради.

«У Мукачівському виконавчому комітеті відбулося засідання штабу з надзвичайних ситуацій, де обговорили підсумки сьогоднішньої роботи комісії зі встановлення збитків. По місту працювали чотири робочих групи. Було обстежено понад дві сотні дворогосподарств, складено близько ста актів, де зазначено збитки, яких зазнали мукачівці через підтоплення. В усіх випадках збитки незначні. Ситуація під контролем. Міський голова підписав розпорядження про скликання позачергової сесії, на якій планують виділити матеріальну допомогу усім, кого зачепило лихо», – йдеться у повідомленні.

Також з понеділка до стабілізації ситуації в школах та садочках міста скасували навчання. Комунальникам доручено забезпечити водою містян, у яких відключено водопостачання. Працівники аварійної служби ММКП «Мукачівводоканал» організували 5 бригад із доставки питної води по місту.

За інформацією міськради, критична ситуація із водопостачанням у місті склалася через підтоплення на Чинадіївському водозаборі. Усунення наслідків може зайняти близько двох діб.

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній На філфаку УжНУ відбулася Gangster-party (відео, фото)
Наступний Відбулося розширене засідання колегії департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА (фото)