На юрфаку УжНУ провели антикорупційну інтелектуальну гру


Антикорупційна гра для школярів нв юрфаку УжНУ
Антикорупційна гра для школярів нв юрфаку УжНУ

7 травня на базі юридичного факультету УжНУ відбулася захоплива інтелектуальна антикорупційна гра у форматі «Що?Де?Коли?», яка проходила в рамках апробації інструментів для роботи з молоддю в темі попередження та протидії корупції для використання в закладах загальної середньоі освіти, повідомили в управлінні освіти Ужгородської міської ради.

Організатором заходу виступило управління освіти Ужгородської міської ради. Присутніх привітала начальниця управління освіти Наталія Мухомедьянова і побажала їм цікавої та захопливої гри.

Учасниками були 9 команд, які представили заклади освіти міста Ужгорода. Команди активно змагалися, використовуючи свої знання, логіку, лідерські навички, вміння працювати в команді.

Оцінювало відповіді журі, членами якого були викладачі юридичного факультету УжНУ та педагоги міста. Відповідальною за проведення була Ірина Даньків, завідувачка методичного кабінету. Ведучим був Юрій Клецко – молодий, ініціативний учитель історії Ужгородської ЗОШ №20 – ліцею «Лідер».

Отож, за підсумками гри, перемогу здобула команда Ужгородської СЗОШ І-ІІІ ст. №2, яка дала найбільше правильних відповідей. Переможці були нагороджені дипломами й призами від управління освіти.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Порошенко присвоїв двом закарпатським освітянам звання "заслужених"
Наступний В УжНУ провели День відкритих дверей (фото)