У школах Ужгорода працюватимуть поліцейські безпеки


Патрульна поліція Закарпаття створює “Службу освітньої безпеки” для захисту дітей у школах. З вересня спочатку у 20 школах Ужгорода з’являться спеціально підготовлені правоохоронці, готові оберігати учнів від різноманітних загроз. Про це повідомляє видання Varosh, інформацію підтвердив речник патрульної поліції Закарпаття Ернест Завадський.

Він пояснив, що цей проєкт ініційований керівництвом Національної поліції України та зумовлений воєнним станом і війною в країні. Основними напрямками його роботи буде створення безпечного середовища в школах за присутності поліцейського.

Серед основних напрямків роботи правоохоронця в школі — запобігання та виявлення заборонених та наркотичних чи вибухонебезпечних речовин у дитячому середовищі, введення пропускного режиму в школах, реагування всіх учасників навчального процесу на сигнали повітряної тривоги, комунікація з екстреними службами, недопущення булінгу та насильства серед учнів, обов’язкове встановлення спецрамок та металодетекторів, проведення індивідуальних занять психологів з учнями, які схильні до порушень, участь у батьківських зборах та педрадах тощо.

В управлінні патрульної поліції Закарпатської області відкривається 24 посади для укомплектування цього відділу, сказав Ернест Завадський.

— У кожному класі є класний керівник, і про виявлені порушення або підозри на порушення поліцейський повідомлятиме класному керівнику і батькам або опікунам, — пояснив він.

З часом поліцейські безпеки будуть у всіх школах міста та області.

Зоряна Попович, Varosh

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їх майстерність
Наступний Виноградівські педагоги провели понад 200 безкоштовних онлайн-уроків з підготовки до НМТ (відео)