У ЗІППО пройшла обласна олімпіада з математики (фото)


Під час олімпіади з математики у ЗІППО
Під час олімпіади з математики у ЗІППО

15 січня у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти олімпіадний марафон продовжив І тур ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Незважаючи на складні погодні умови, зареєструвалося 139 учасників – учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Закарпатської області.

Розпочав роботу учнівських перегонів Михайло Басараб, заступник директора з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності ЗІППО, який побажав юним інтелектуалам впевненості та результативності.

Василь Петечук, заступник голови журі, заступник директора з навчально-методичної роботи та моніторингу якості освіти ЗІППО, наголосив, що олімпіада з математики – одна з найцікавіших та найскладніших. Учні показують свої здібності, розкриваючи прихований потенціал та творчі задатки. Побажав успіхів та гарних результатів.

Учасники обласної олімпіади з математики
Учасники обласної олімпіади з математики

Завідувач кафедри диференціальних рівнянь та математичної фізики математичного факультету ДВНЗ „УжНУ”, доктор фізико-математичних наук, професор Василь Маринець привітав молодих поціновувачів математики, наголосивши, що цю науку потрібно любити, вкладати розуміння та навички, намагатися вдосконалюватися та розвиватися. Побажав успіхів та позитивних емоцій.

Учасники обласної олімпіади з математики на Закарпатті

Василь Петечук представив присутнім Віктора Ороса, експерта – консультанта, завідувача кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій ЗІППО, Юдіт Кулін, учителя математики Ужгородської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №10 з угорською мовою навчання імені Дойко Габора Ужгородської міської ради Закарпатської області, та Катерину Петечук, методиста кабінету методики викладання природничо-математичних дисциплін Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, яка ознайомила учнів з умовами проведення олімпіади та побажала перемоги, повідомили в ЗІППО.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Інтерв'ю з першим деканом географічного факультету УжНУ Степаном Попом
Наступний Луганські діти щедрували закарпатцям на Старий Новий рік (фото)