В Ужгороді завершився IV етап Всеукраїнської олімпіади з математики (фото)


Як ми вже повідомляли, 18 березня в Ужгороді розпочався IV етап Всеукраїнської олімпіади з математики. В інтелектуальному змаганні взяло участь понад 160 учнів 8-11 класів — ті, хто став найкращим знавцем математики у своїх регіонах.

Ужгород, зокрема Ужгородський науковий ліцей, гостинно приймає учасників всеукраїнського етапу олімпіади вже другий рік поспіль. Відкриття і закриття олімпіади проходило на базі ректорату Ужгородського національного університету.

Учасників олімпіади вітає голова ОВА Віктор Микита
Учасників олімпіади вітає голова ОВА Віктор Микита

Вітаючи учасників олімпіади на урочистому закритті, голова Закарпатської ОВА Віктор Микита зауважив, що тішиться з того, що Закарпаття як найзахідніший регіон України може бути острівцем, де є змога проводити такі заходи, як ця олімпіада. Очільник ОВА наголосив на тому, що коли Збройні сили України роблять усе для оборони нашої держави, головний обов’язок школярів — навчатися; а для місцевої влади велика честь і обов’язок створювати умови для комфортного проведення таких заходів.

Голова обласної ради Роман Сарай
Голова обласної ради Роман Сарай

Голова обласної ради Роман Сарай зазначив, що якісне навчання – це фундамент, який школярі закладають для свого майбутнього; а на олімпіаді важливою є об’єктивність оцінювання, адже об’єктивність — запорука нашої перемоги й запорука процвітання нашої держави.

Віктор Микита та Роман Сарай вручили іменні годинники учням, які продемонстрували найкращі результати на олімпіаді.

Президент Малої академії наук України Станіслав Довгий
Президент Малої академії наук України Станіслав Довгий

Президент Малої академії наук України Станіслав Довгий подякував організаторам олімпіади й тим, хто приймав учасників інтелектуального змагання. Академік зауважив, що для того, щоб Україна була сильною і незалежною, необхідно, щоб була сильна економіка й потужні Збройні сили, а для цього потрібні конструктори, фізики, математики, програмісти, фахівці з питань штучного інтелекту, робототехніки тощо. У цих сферах усюди потрібна математика. Станіслав Довгий нагадав, що 2024 рік Мала академія наук присвятила математиці.

Закарпатська команда юних математиків
Закарпатська команда юних математиків

Дипломами І ступеня нагородили 11 учнів, ІІ ступеня – 25 учасників, ІІІ ступеня – 42 школярів.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Керівництво ДСЯО в Закарпатській області зустрілося з представниками Мукачівського фахового коледжу НУБіП України (фото)
Наступний Студенти УжНУ взяли участь у фіналі Європейського чемпіонату з програмування (фото)