Учасників Малої академії наук приймав економічний факультет УжНУ


Учасники МАН на економічному факультеті УжНУ

5 лютого в аудиторіях економічного факультету УжНУ відбувся другий тур щорічного конкурсу в рамках Малої академії наук, на який з’їхалися школярі з усієї області. Старшокласники мали змогу продемонструвати свої знання та власні напрацювання з кількох напрямків: макро- та мікроекономіки, економічної теорії та історії економічної думки, а також фінансів, грошового обігу і кредиту.

Учасників розподілили за секціями, після чого заслухали виступи. Доповіді виявилися цікавими й демонстрували високий рівень опрацювання матеріалу, а деякі навіть викликали палкі дискусії. Оцінювали юних науковців доценти В.М. Герзанич, Т.О.Бутурлакіна, В.Ю.Височанський, О.С.Молнар, Є.С.Палійчук та викладач Н.В.Булеца.

Під час заходу слухали не лише викладачі школярів, а й навпаки: декан факультету В.В.Сержанов виступив з вітальним словом та розповів про історію створення факультету, заступник декана В.М. Герзанич поділився досвідом міжнародної співпраці, поінформував про програми обміну студентами, розказав про дозвілля молоді економічного факультету. Презентацію факультету підготувала і студентка 4-го курсу Вікторія Завацька. Вона ж розповіла про програму «Tempus Innolab», учасницею якої стала.

Загалом же у всіх залишилися добрі враження: школярі поїхали додому, підбадьорені добрим словом і похвалою за виявлені наполегливість і старанність, викладачі ж укотре переконалися, що наша молодь талановита, повідомили на сайті Медіацентру УжНУ.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Закарпатський студент-волонтер учився в Польщі надавати допомогу в екстремальних ситуаціях
Наступний На Закарпатті знання української демонстрували школярі, які навчаються угорською і румунською