Українські студенти-айтівці вдало виступили на Відкритому кубку Південного Кавказу


Учасники з України з Теодором Заркуа
Учасники з України з Теодором Заркуа
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

Переможцем індивідуального туру став студент з Харкова Матвій Асландуков, друге місце виборов ужнівець Марк Міхно; серед 72 команд харків’яни – перші, ужгородці – четверті.

З 29 листопада до 3 грудня в місті Тбілісі (Грузія) на базі Університету бізнесу та технологій відбулися міжнародні змагання з програмування «Відкритий кубок Південного Кавказу». На захід зібралися найсильніші студенти й студентські команди Грузії, Вірменії, Азербайджану та двох українських вишів − Ужгородського національного університету та Харківського університету радіоелектроніки.

«Шефом» високоповажного міжнародного турніру був знаний фахівець з олімпіадного програмування Теодор Заркуа.

Українські команди виступали у таких складах: UzhNU_DeadInside (Марк Міхно, Олексій Рубан, Ольга Крамаренко), UzhNU_Auturismo (Михайло Пригара, Артур Сидоран, Ігор Вовк), KhNURE_NRG (Матвій Асландуков, Андрій Шанін) та KhNURE_RandomPeople (Михайло Плотніков, Дмитро Руденко, Антон Гаврашенко).

Під час змагання
Під час змагання

Змагання відбулися в два тури – індивідуальний та командний.

Індивідуальний етап зібрав 111 учасників. У його підсумку студенти українських закладів вищої освіти (виділено жирним) посіли такі місця:

 Rank Team A B C D E F G H I J K L = Time
1 Aslandukov Matvey +
2:22
+2
35:23
+
161:11
+3
219:10
. +
13:43
+
89:02
+2
53:47
+
18:21
. . . 8 730
2 Mark Mikhno +
3:14
+11
147:16
+7
217:20
+4
96:02
. +1
23:22
. +1
74:59
+
11:50
. . . 7 1051
3 Aleksandre Khokhiashvili +
4:44
+1
79:03
-4 +
117:10
. +
8:41
. +
53:40
+
18:08
. . . 6 299
4 Hamlet Mikaelyan +1
7:52
+4
111:30
. +
186:15
. +1
13:38
. +
136:23
+
19:35
. . . 6 592
5 Tigran Galstyan +
4:52
. -11 +
119:29
. +
8:04
. +
36:40
+
20:14
. . . 5 187
6 Albert Sahakyan +
5:18
-2 . +1
154:54
. +1
10:25
. +1
50:10
+
23:02
. . -2 5 302
7 Baqar Gamezardashvili +
2:27
. -1 +3
121:34
. +2
7:52
. +2
34:53
+
45:36
. . . 5 349
8 Levon Muradyan +2
9:54
. -2 +
193:58
. +
4:50
-9 +1
79:47
+
21:16
. . . 5 366
9 Vahagn Altunyan +1
9:47
. -6 +
216:48
. +
6:14
. +2
110:05
+
20:06
. . . 5 421
10 Giorgi Skhirtladze +
3:04
+7
238:42
. . . +1
14:52
-8 +
48:12
+1
29:53
. . . 5 512
11 Shanin Andrey +
10:10
+8
127:08
. . . +
6:57
. +4
116:27
+
22:22
. . . 5 521
12 Mykhailo Pryhara +
2:48
-1 . +12
182:47
. +1
11:46
. +
51:42
+
21:02
. . . 5 527
18 Artur Sydoran +
5:21
-8 . . . +
16:36
. +
84:49
+
23:39
. . . 4 128
20 Mykhailo Plotnikov +
4:55
-10 . . . +
28:21
. +
78:20
+
46:38
. . . 4 156
27 Anton Havrashenko +1
9:45
-1 . -1 -1 +1
31:40
. +5
114:14
+
25:28
. . . 4 319
31 Oleksii Ruban +2
7:50
-9 . . . +6
53:23
. +1
106:13
+
66:32
. . . 4 412
34 Ihor Vovk +1
4:15
. -3 . . +
188:41
. +4
129:43
+
28:00
. . . 4 449
41 Olha Kramarenko +
4:18
. . . . +1
103:42
. -6 +
51:11
. . . 3 178
43 Dmytro Rudenko +
4:43
. . . . +5
81:39
. -19 +
27:44
. . . 3 212

Повну таблицю результатів можна переглянути за посиланням.

Тож приємно відзначити, що переможцем індивідуального туру став український студент з Харкова Матвій Асландуков, а друге місце в абсолютному заліку виборов ужнівець Марк Міхно.

У другому (командному) етапі взяли участь 72 команди. Результати українських команд такі:

Rank Team A B C D E F G H I J K L = Time
1 * Kharkiv NURE_NRG (Aslandukov, Shanin) +
192:55
+
30:56
. +2
134:33
+
12:38
+
273:44
. . +1
208:16
+
66:17
+
129:22
+
25:35
9 1129
2 Yerevan SU: One Last Dance (Galstyan, Muradyan, Mikaelyan) -9 +
26:19
. +
271:46
+
15:59
. . . +1
200:01
+1
56:08
+
114:48
+
50:28
7 772
3 * Sch_Tbilisi Komarovi #1: Graneli (Birkadze, Toloraia, Basadzishvili) +2
150:32
+
26:21
. -4 +
51:56
. . . +5
239:04
+1
47:27
+
135:00
+
18:07
7 826
4 * UzhNU_DeadInside (Kramarenko, Mikhno, Ruban) +3
134:05
+
14:53
. . +
33:22
. . . -21 +
51:28
+
92:33
+
26:14
6 410
20 * Kharkiv NURE_RandomPeople (Plotnikov, Rudenko, Havrashenko) . +
12:23
. +13
266:39
+
50:53
. . . . +1
71:48
-15 +1
86:16
5 785
22 * UzhNU_Auturismo (Sydoran, Vovk, Pryhara) . +1
8:59
. . +
24:16
. . . -1 +
114:19
. +
37:13
4 203

Повна таблиця результатів – тут.

Відзначимо перемогу команди KhNURE_NRG (Матвій Асландуков, Андрій Шанін), яка перед цим виборола Кубок України з програмування під егідою ICPC, та почесне четверте місце в абсолютному заліку команди UzhNU_DeadInside (Марк Міхно, Олексій Рубан, Ольга Крамаренко).

Церемонія нагородження
Церемонія нагородження

Команди айтівців Ужгородського університету уже сьомий рік поспіль показують високі результати на змаганнях різного рівня зі спортивного програмування, тим самим створюючи позитивний імідж на міжнародній арені для рідного вишу, Закарпатського регіону та Української держави в цілому.

Команда UzhNU_Auturismo
Команда UzhNU_Auturismo
Команда UzhNU_DeadInside
Команда UzhNU_DeadInside
Перед сятинею грузин Цминда Самеба
Перед сятинею грузин Цминда Самеба
Айтівці УжНУ в центрі Тбілісі з українським прапором
Айтівці УжНУ в центрі Тбілісі з українським прапором

Айтівці Ужгородського університету висловлюють подяку ректорату та відділу міжнародних зв’язків за постійну підтримку та сприяння в поїздці на міжнародні змагання!

Олександр Лавер
Медіацентр УжНУ

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Ганна Сопкова представила в ЗІППО нового директора
Наступний Ганна Новосад зустрілася з освітянами Закарпаття