Закарпатським школам передали 11 нових автобусів


Шкільні автобуси біля ОДА

19 червня  на площі Народній 11 шкільних автобусів отримали заклади освіти Берегівського, Великоберезнянського, Виноградівського, Іршавського, Міжгірського, Мукачівського, Перечинського, Рахівського, Тячівського та Хустського районів. 

Отримання нових шкільних автобусів сільськими та районними закладами освіти – ще один крок у напрямку забезпечення надання якісних освітніх послуг кожній дитині незалежно від місця її проживання. З боку держави, а освітні питання серед пріоритетів у її діяльності, робиться все для того, щоб створити належні умови для навчання та виховання навіть у найвіддаленіших гірських куточках і таким чином реалізувати заходи, передбачені реформуванням освітньої галузі, переконують у департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Ключі від транспортних засобів керівникам шкіл урочисто вручили Геннадій Москаль, голова обласної державної адміністрації, та Петро Грицик, заступник голови обласної ради.

Автобуси закуплено за рахунок коштів державного та обласного бюджетів на загальну суму 18,6 млн гривень, у тому числі 5,6 млн гривень – кошти обласного бюджету.

З рахуванням отриманих нині одинадцяти транспортних одиниць 202 шкільні автобуси курсуватимуть дорогами Закарпаття, здійснюючи перевезення до місць навчання, роботи і додому учнів та педагогічних працівників.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Такого Закарпаття ще не знало: зі своїм винаходом учень здобув перемогу в п’яти країнах світу
Наступний Гриневич і Клімкін узяли участь у врученні дипломів випускникам у Берегові (фото)