В Ужгородському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ пройшов День відкритих дверей


Студенти УТЕК КНТЕУ

15 травня 2019 року в Ужгородському торговельно-економічному коледжі Київського національного торговельно-економічного університету пройшов День відкритих дверей. Студенти та викладачі закладу зустрічали гостей – учнів ужгородських шкіл. Кожної спеціальність підготувала презентаційний стіл та стенди про професії, які можна опанувати в закладі.

Студенти спеціальності “Харчові технології” власноруч приготували солодощі для дегустаційного столу, де всі охочі могли скуштувати смаколики. Для гостей провели майстер-клас з виготовлення троянд з марципанової маси. Також студенти продемонстрували своє уміння сервірувати стіл.

Юнаки та дівчата, котрі опановують спеціальність “Туризм”, розповіли, що після навчання вони можуть працювати менеджерами як в’їзного і виїзного туризму, так і менеджерами туристичних агентств. Також можуть бути туроператорами, турагентами, екскурсоводами, гідами, тощо. Під час навчання в коледжі вони разом з викладачами здійснюють безліч поїздок, вчаться складати власні маршрути, як по Україні, так і за її межами. Для всіх охочих студенти показали майстер-клас по в’язанню туристичних вузлів.

Свої здобутки демонстрували також студенти спеціальності “Готельно-ресторанна справа”. З розвитком туризму в краї ця спеціальність набуває особливої актуальності. Майбутнім абітурієнтам розповіли про величезну кількість баз практики, де студенти коледжу вчаться застосовувати набуті знання на практиці.

Про перспективи навчання розповіли майбутнім абітурієнтам також обліковці та фінансисти. У закладі проводиться велика кількість позааудиторних заходів: фахові тижні, олімпіади, конкурси, тощо. Постійно відбуваються зустрічі з колишніми випускниками коледжу, які надихають студентів власним професійним успіхом.

У коледжі готують спеціалістів з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності. Гостям закладу розповіли, що після закінчення закладу у з цієї спеціальності, випускник зможе працювати комерційним директором, торговельним агентом, митним брокером, маркетологом, менеджером з реклами, фахівцем з захисту прав споживачів, тощо.

Для гостей організували концерт. Студенти зі сцени розповіли про свої досягнення в навчанні, про спортивні перемоги в міських, обласних змаганнях, про призові місця, здобуті на міжнародних професійних конкурсах, зокрема у містах Пряшів, Свіднік та Гуменне сусідньої країни – Словаччини. Гості закладу мали змогу побачити і оцінити творчі виступи талановитих студентів коледжу, повідомили в УТЕК КНТЕУ.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородські викладачі провели тримісячні безкоштовні курси з програмування для школярів
Наступний Діти з Луганщини відвідали архітектурні пам’ятки Закарпаття (фото)