В УжНУ пройшла “Ліга сміху”


Ліга сміху в УжНУ

Подія, на яку чекав увесь університет, яка об’єднала чи не всі його факультети і вперше за останній час зібрала повну залу СЦД «Ювентус»… Так, в УжНУ відбулася Ліга сміху! Із заявлених 11 команд на сцені з’явилося лише 9, та це не послабило емоційної насиченості вечора. Організатором заходу виступила Студентська рада Ужгородського національного університету, повідомили в Медіацентрі УжНУ.

Учасниками дебютної Ліги сміху стали: «Закон Авогадро» (хімічний факультет), збірна юрфаку «Без мандата», представники економічного факультету та його випускник Євген Оборевич в собі «Wall Street», «Сакура» (ФІФ), команда філологічного «В комі», дует «Йовжі» (стоматологічний підрозділ), «Лайм» (матфак), «Контрактники» з ФМВ та «АВС (Агробіоценоз)» (біологічний факультет).

Ведучим гумористичного шоу був Іван Граб, колишній голова студради, який своїм голосом одразу ж запалив зал. З привітанням завітав і проректор із науково-педагогічної роботи УжНУ Ігор Король. Він висловив сподівання, що ця подія буде кращою, ніж увесь КВН, що його мало Закарпаття до цього. Побажав присутнім цікаво та весело провести час, а кожній із команд – перемоги. Від імені організаторів слово взяв Олександр Варшава, який поділився, що в планах – зробити Лігу сміху щорічним фестивалем, можливо, проводити й двічі на рік.

Команди-учасники змагалися у відеоконкурсі та фристайлі. Оцінка ж за все була одна. Готуватися збірним допомагали редактори Ліги в особах уже знаних гумористів Олександра Оленя та Ігоря Товта.

Судити результати такої спільної роботи мало компетентне журі у складі проректора Ігоря Короля, заступника декана ФСН (одного із суддів ЗЛ КВН) Володимира Гирі, співзасновника першого закарпатського мультсеріалу «Наша файта» Павла Манзича, звукооператора творчої студії «Наша файта» Мирослава Карбованця, а також ще донедавна КВН-івця Володимира Гончарука.

На жаль, гості заходу так і не побачили на сцені представників ІТФу та медичного підрозділу, проте всі інші команди доклали чимало зусиль, аби розвеселити публіку. У першому конкурсі – відео – учасники представляли свій факультет, тож присутні мали змогу побачити «закулісне» життя того чи іншого підрозділу, живі емоції та навіть танці у виконанні, скажімо,  серйозних математиків!

У фристайлах команди не обмежували своєї творчості й жартували на різні теми. Не забували і дивувати гостей. Так, новим учасником команди «В комі» став песик Соньчик, що зовсім нещодавно дебютував на сцені ЗЛ КВН.

Стоматологи ж свій виступ побудували на угорський лад: тут вам і вкраплення живої розмовної мови, і навіть незвичайна «відбивка» від спеціально створеного ансамблю «Курка Отбивнушка»! Таких імпозантних мужчин з баяном та скрипкою ще пошукати треба було! 🙂

Приємним сюрпризом для глядачів став конкурс, у якому вони могли отримати 100 гривень. Точніше, міг хтось один, та й то не за просто так, а за смс з оголошеним кодом.

Щасливчика обирали рандомно і,  перш ніж вручити йому приз, пересвідчилися, чи справді він є власником переможного номеру телефону.

Грошова нагорода, але в більшому розмірі, чекала й на золотих, срібних та бронзових призерів Ліги. Та перед оголошенням результатів слово взяли члени журі.

Так, Володимир Гиря зауважив дещо неприємний момент – декотрі учасники прийшли з багажем попередньо використаних в інших заходах жартів.

У подальшому порадив уникати такого. Також позитивно відзначив відеороботу «Закону Авогадро» та виступ «Лайму».

Найвідповідальнішу місію – оголошення результатів – взяв на себе голова Студради УжНУ Олександр Варшава. Отже, третє місце здобув математичний факультет, друге – «Закон Авогадро» (хімічний), а першість дісталася юристам із команди «Без мандата». Вітаємо переможців та будемо чекати наступної «Ліги сміху»!

Катерина Хижняк,
фото Роберта Паппа, Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Викладачі закарпатських профтехучилищ підвищували кваліфікацію на "Ядзакі"
Наступний Свалявський технічний коледж випустив перших фахівців із туризму