В УжНУ відзначили день філологічного факультету


День філологічного факультету в УжНУ

Яким буде філфак, його студенти та викладачі через 70 років, тобто 2086-го? Про це розмірковували філфаківці на Дні факультету 26 травня. Дивували правдивими жартами, вишуканими танцями та космічними ідеями.

За словами ведучого з майбутнього Олександра Курти, таку подорож у часі вибрали не випадково: спробували уявити, яким буде сімдесятирічний нині філфак ще через 70 років. Вітання від декана філологічного факультету теж було незвичним – міжгалактичне відеовключення з майбутнього, у якому Галина Шумицька запевнила, що до 2086 року надзвичайної важливості набуде мова як визначник усього, а також побажала студентам вчитися мистецтва малих кроків.

Кожне відділення факультету фантазувало про майбутнє по-своєму. Так, україністів розподіляла на майбутніх мовознавців та літературознавців чарівна шапочка з Хоґвардса.

Словакісти й богемісти змоделювали сцену приїзду словацьких студентів до УжНУ на практику, адже виш стане таким європейським, що й іноземці тут будуть масово навчатися – не лиш практику проходити.

Русисти міркували, якими будуть їх студенти в майбутньому. А наприкінці виступу привітали свого улюбленого викладача Івана Михайловича Сенька з Днем народження.

Журналісти, як творці інформаційно-комунікаційного простору, пробували уявити, якими будуть їх пари в майбутньому, обігрували селфі-побачення молоді, фантазували, якою може бути ситуація, коли в групі один студент, а на факультеті єдиний викладач – лектор, декан, та ще й мама в одній особі.

Проте й у 2086 році з моди не вийшли конкурси: ведучий спільно з жартівником та фокусником Владиславом Чижичем провели співочий конкурс – дівчата мали народними та сучасними піснями позалицятися до викладача.

Вони так захопилися, що навіть виконали на біс авторську пісню. А за правильні відповіді під час вікторини розіграли міні-путівки на Студреспубліку-2016.

Зрештою, склалося враження, що за 70 років мало що зміниться. Чи йшлося, може, про теперішнє, проте злегка завуальоване? Рекламники та піарники приховано й відкрито рекламували свої професійні можливості й хобі викладачів тощо.

До речі, своє хобі гарно продемонструвала ще вранці студентка-україністка Тетяна Лемак, яка разом з однокурсницями прикрасила власноруч виготовленими квітами поверх рідного факультету.

Запрошені гості – студія танцю «Жасмин» з фітнес-залу «Bubble Fit» та студентський театр історичного танцю «Тартан» – в реальному часі дивували східними та середньовічними танцями, а дівчати з команди КВК «В комі» викликали сміх крізь сльози часом аж гострими жартами про університетську дійсність.

Наприкінці вечора організатори подарували студентам справді гарячий сюрприз – вогняне шоу від театру вогню «Night Light».

Іванка Когутич, Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студенти військової кафедри УжНУ виконували бойові завдання військового комісара
Наступний Інформатики УжНУ провели профорієнтаційну роботу на Рахівщині та в Хусті