В УжНУ вручили “Золотий глобус” найкращим студентам і викладачам геофаку


Студенти географічного факультету

14 квітня географи УжНУ у рамках Тижня факультету провели щорічну церемонію нагородження «Золотий глобус». Уже третій рік поспіль студенти голосують за найкращих викладачів кожної кафедри геофаку. Викладачі, своєю чергою, надають звання «Кращого студента року» трьом найкращим активістам, які добре працювали на кожному з відділень.

Захід урочисто відкрив заступник декана з навчально-виховної роботи Роман Славік, який привітав усіх з Днем географа і висловив сподівання, що церемонія стане доброю традицією, яка об’єднує весь геофак у дружну академічну родину, повідомляє Медіацентр УжНУ.

Роман Володимирович також наголосив, що 13 квітня відбувся «Кубок декана» географічного факультету, в якому перемогли студенти ІІІ курсу, й урочисто передав їм приз. Також нагадав усім про сходження на полонину Руну, яке відбудеться цієї неділі, 17 квітня. Це і стане логічним завершенням Тижня географічного факультету.

Привітав присутніх і голова вченої ради геофаку Степан Поп, зауваживши: «З кожним роком свят стає все більше. І це правильно. Студенти приходять не тільки вчитися, а й весело та активно проводити дозвілля».

У церемонії нагородження «Золотим глобусом» зафігурувало 12 номінацій, 9 з яких – нагороди викладачів. Отож на кафедрі географії та раціонального природокористування у номінації «Лабораторна року» переміг Михайло Микита. Приз у номінації «Найорганізованіший викладач» отримав Роман Славік. А найвищою нагородою – «Викладач року» – вдостоїли Степана Попа.

Що стосується кафедри землевпорядкування та кадастру, то студенти розділили свої голоси таким чином: нагороду у номінації «Найпродвинутіший викладач» отримав Роман Пересоляк, «Першою леді кафедри» стала Вікторія Савчак, а Марія Ничвид завоювала звання «Викладач року».

На кафедрі лісового та садово-паркового господарства у номінаціях «Міс Антристрес» та «В ногу з часом» перемогли Вікторія Бокоч та Наталія Мойш відповідно. «Викладачем року» цього відділення став Людвіг Потіш.

Чудовим доповненням вечора стали виступи зразкового дитячого ансамблю «Веселка» та студії сучасного танцю «Blitz». Порадували красою своїх голосів Анна Кушнір з піснею «Не дощ» та Вікторія Булеца з музичною композицією «It’s my time». Студент-другокурсник геофаку Роман Вайнагій виконав попурі на акордеоні. А Надія Піцур продекламувала авторський вірш про факультет, у якому розповіла про роботу географа та чудових наставників, що вміють бути і жартівливими, і вимогливими.

Дістала заслужені нагороди й молодь географічного факультету. Так, у номінації «Студент року» перемогу здобули: студентка кафедри географії та раціонального природокористування Катерина Стегура, студент відділення землевпорядкування та кадастру Максим Грежинець та студентка кафедри лісового та садово-паркового господарства Габріелла Убрежі.

Завершила вечір привітальним словом голова профбюро факультету Анна Кабаці, яка подякувала студентам за активну участь у житті факультету, а також усім, хто допомагав та брав участь в організації свята. Свій виступ пані Анна підсумувала побажанням наснаги та процвітання географічному факультету.

Агнеса Сабелко,
студентка відділення журналістики

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В Ужгороді обговорять витоки Ужгородської унії, канонічне становлення Мукачівської єпархії та історичну долю Греко-католицьких церков
Наступний На Ужгородщині відзначили Міжнародний день ромів