Викладачі закарпатських закладів ПТО ділилися досвідом навчання онлайн (фото)


«Використання сучасних педагогічних технологій на уроках професійної підготовки» – тема засідання методичної секції педагогічних працівників із професій загальних для всіх галузей економіки (оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, секретар керівника (організації, підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору, касир (в банку)), яке відбулося 20 травня у режимі онлайн.

Досвідом роботи з використання додатку Google Classroom при викладанні спеціальних дисциплін під час дистанційного навчання поділилася Лихтей К.А., викладач спеціальних дисциплін Вищого професійного училища № 34 м. Виноградів.

Про формування освітнього простору в сучасних умовах на уроках професійно-теоретичної підготовки, інформувала учасників Любчинська О.І., викладач спеціальних дисциплін Вищого професійного училища № 3 м. Мукачево.

Викладач спеціальних дисциплін Свалявського професійного будівельного ліцею Штиглинець М.Г. розповіла про використання онлайн дошки (Padlet) в освітньому процесі.

Про використання онлайн сервісу KAHOOT під час професійно-теоретичної підготовки говорив Гніненко В.О., викладач спеціальних дисциплін ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти».

Палош Н.М., завідувач інформаційно-аналітичного кабінету НМЦ ПТО, здійснила огляд онлайн сервісів для здійснення контролю знань здобувачів освіти з професійної підготовки та зосередила увагу на їх перевагах та недоліках.

Також у рамках секції відбулося засідання регіональної творчої групи зі створення електронного навчально-методичного комплексу з професії оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. Під час засідання членами творчої групи було обговорено зміст збірника орієнтовної освітньої програми, структуру та розділи комплексу. Також зверталася увага на обсяг теоретичного матеріалу та підборі фото та відеоматеріалів, рисунків, таблиць тощо.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Попередній Всеукраїнську учнівську олімпіаду з інформатики провели онлайн (фото)
Наступний Всеукраїнську учнівську олімпіаду з інформаційних технологій провели онлайн