Як студентам-контрактникам отримати податкову знижку за навчання (відео)


Податкова знижка за навчання

Журналісти “21 каналу” підготували відеосюжет, у якому детально описано, як можна отримати податкову знижку за навчання.

Повернути гроші за навчання у 2016 році можна завдяки податковій знижці.

Отримати компенсацію можна як за себе, так і за навчання власних дітей. Для студентів заочної, вечірньої та дистанційної форм сума не повинна перевищувати 23160 грн за рік, для денної – 19300. Для отримання компенсації закарпатці мають до 31 грудня звернутися до фіскальної служби за місцем реєстрації. Кошти будуть повернені протягом 60 календарних днів після подання необхідних документів, серед них

  • декларація про майно та доходи, де вказано розмір витрат за навчання,
  • копія договору з навчальним закладом,
  • у разі навчання дитини – її паспорт та ідентифікаційний код,
  • платіжний документ
  • та довідка з місця роботи.

Коментар Маріанни Переш, начальника відділу розгляду звернень платників податків ДПІ в м. Ужгороді ГУ ДФС у Закарпатській області:

Маріанна Переш
Маріанна Переш

“Треба з місця роботи, на якій отримується заробітна плата, принести довідку, у якій обов’язково має бути вказано нарахована заробітна плата за 2016 рік, скільки утримано податку на доходи фізичних осіб, обов’язково має бути вказано, скільки утримано військового збору – ця цифра необхідна для обрахування податку й заповнення декларації. А також, якщо громадянин, який отримав заробітну плату, скористався податковою соціальною пільгою, ця сума обов’язково також має бути вказана в довідці”.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Експеримент: ужгородські першокласники навчатимуться без підручників (відео)
Наступний Особливості впровадження "Нової української школи" в Ужгороді (відео)