Як студенти УжНУ подорожували Болгарією (фото)


Студенти УжНУ в Болгарії
Студенти УжНУ в Болгарії

Мабуть, найкраще з літом прощатися на морському узбережжі в компанії веселої, енергійної та готової до пригод молоді. Саме так і зробили студенти Ужгородського національного університету, тож цьогорічну подорож до Болгарії запам’ятають надовго.

Дев’ятнадцятеро студентів І–ІV курсів різних факультетів УжНУ зібралися в літню відпустку, аби набратися сил перед новим навчальним семестром. Організували літній відпочинок голова студради університету Вікторія Микулянець та профкомівський очільник Ростислав Головчанський.

Ужнівська молодь оселилася у Святому Власі на березі Чорного моря – звідси зручно було їздити на прогулянки до ближніх міст, тож за 10 днів устигли не тільки насолодитися морським відпочинком, а й трохи помандрувати Болгарією.

Вікторія Микулянець із Ростиславом Головчанським організували вже не одну студентську подорож. Зізнаються: складно, але зусилля того варті.

– За час подорожі кілька разів побували на Сонячному Березі – це молодіжний курорт, де ми гуляли нічною набережною. Відвідували чудове старовинне місто Несебер із дивовижною архітектурою, що збереглася й до сьогодні. Ми були надзвичайно вражені першою мандрівкою, тому вирішили повернутися. Наш другий візит збігся із днем міста. Це була надзвичайна подія, де панувала весела атмосфера, було багато виступів, а завершилося дійство салютами, що тривали хвилин 15! Крім того, подалися на екскурсію й шопінг до Бургасу, побували у місті Варні, – розповіла Віка.

Студенти Ужгородського університету під час подорожі

Студентки факультету туризму та МК Кароліна Срібна і Сандра Слюсаревапоїздкою також залишилися вдоволені і діляться враженнями:

Кароліна Срібна та Сандра Слюсарева
Кароліна Срібна та Сандра Слюсарева

«Довгоочікуваний відпочинок удався на славу! Цьому сприяла велика й дружна компанія. На місці не засиджувалися – чи не щодня подорожували. Так що всі десять днів пролетіли як один: купалися в морі, засмагали, зустрічали світанки, грали в крокодила, їли креветки, мідії ну, і, звичайно, купували сувеніри».

Це не остання студентська подорож, а отже, ти теж маєш шанс побачити світ із крутою молодіжною компанією!

Ксенія Шокіна,
фото надані мандрівниками
Медіацентр УжНУ
Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Маленьким ужгородцям показали, як училися школярі 300 років тому (відео)
Наступний УжНУ починає співпрацю з міжнародною компанією IBM