З бюджету Ужгорода виділили майже 10 мільйонів гривень на харчування дітей


Ужгородська міськрада

В Ужгороді розроблена «Програма харчування дітей у дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах міста на 2016 рік»,  затверджена рішення І сесії VІІ скликання Ужгородської міської ради від 20 січня 2016 р. №74.

Реалізація цієї Програми дозволила  частково забезпечити харчуванням за бюджетні кошти вихованців дошкільних навчальних закладів, звільнити від оплати за харчування  учнів 5-11 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», учнів 1-11 класів з групи соціального ризику (до 15% дітей від загальної кількості учнів навчального закладу) та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Станом на 1 березня 2016 року від оплати за харчування звільнено 90 дітей 5-11 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та 1320 дітей 1-11 класів із групи соціального ризику.

Також забезпечено харчуванням за бюджетні кошти на 100% – 288 , на  50 % – 278 вихованців груп продовженого дня.

Реалізація   «Програма харчування дітей у дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах міста на 2016 рік»дала можливість звільнити від оплати за харчування на 40% всіх батьків, діти яких відвідують дошкільні навчальні заклади та дошкільні відділення НВК, а це 4064 дітей; на 50%  від оплати за харчування  455 вихованців дошкільних навчальних закладів. Повністю звільнені від оплати за харчування батьки 93 дітей, які відвідують ДНЗ №18 санаторного типу.

У 2016 році  м. Ужгород діє  Програма підтримки дітей учасників антитерористичної операції і дітей  з сімей, переміщених з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції у навчальних  закладах  міста на  2016 рік, затверджена рішенням  I сесії VII скликання Ужгородської міської ради 23.12.2015р. №47.

Станом на 1 березня безкоштовним харчуванням у загальноосвітніх закладах забезпечуються 380 дітей учасників АТО та 80 дітей, переміщених з тимчасово окупованої території України і районів проведення антитерористичної операції у загальноосвітніх закладах міста. У дошкільних навчальних закладах та НВК звільнені від оплати за харчування  205 вихованців  – дітей учасників АТО та   68 дітей переселених з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.  На виконання Програми на початок березня 2016 року 733 дітей учасників АТО та дітей переміщених з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.

Для реалізації даних програм у 2016 році з міського бюджету виділено  9696635 грн. (дев`ять мільйонів шістсот дев’яносто шість тисяч шістсот тридцять п’ять гривень), повідомили на сайті управління освіти Ужгородської міської ради.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній До фіналу міжнародного конкурсу вчителів-новаторів у Будапешті потрапили 6 українців
Наступний В УжНУ говорили про ставлення країн Європи до кризи в Україні