Закарпатські освітяни зустрілися з радником міністра освіти і науки України


Зустріч закарпатських освітян із радником міністра освіти і науки України

На запрошення Регіонального представництва ІСС Ukrainе в Закарпатській області 3 квітня в Ужгороді побувала радник міністра освіти і науки України Голда Виноградська. Вона зустрілася з керівниками, педагогічними працівниками професійно-технічних навчальних закладів області, де здійснюється підготовка кваліфікованих робітників із професій легкої промисловості, а також представниками департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА, НМЦ ПТО у Закарпатській області.

Пані Голда розповіла про важливість співпраці органів державної влади, бізнесу й освіти у якісній підготовці кваліфікованих кадрів, зупинилася на низці ініціатив, з якими виступає для залучення роботодавців до участі у розробці навчальних програм, у формуванні регіональних замовлень тощо.

Вона також зазначила, що дуже важливо сьогодні піднімати не лише престиж навчального закладу, а, в першу чергу, престиж робітничих професій. Для цього слід використовувати як старі методи профорієнтаційної роботи, так і нові: створення відеоуроків безпосередньо на підприємствах – замовниках кадрів, короткі відеоролики про конкретну професію, її переваги і можливості працевлаштування, ширшу співпрацю з регіональними засобами масової інформації, організація зустрічей із цікавими людьми, започаткування соціальних проектів „Успішні люди”, „Роботодавці – місцева легенда” тощо.

Зустріч видалася дуже цікавою, конструктивною. Учасники ділилися досвідом організації виробничої діяльності. Голда Виноградська пообіцяла допомогти бажаючим у просуванні цікавої продукції на ринок України та за кордон.

По завершенню зустрічі радник міністра відвідала Ужгородське вище комерційне училище КНТЕУ, ознайомилася з матеріально-технічною базою, спілкувалася з педагогами.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти
у Закарпатській області,
ЗІППО

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Другокурсниця УжНУ перемогла на всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю»
Наступний Закарпатські школярі блискуче виступили на Всеукраїнській олімпіаді з інформатики