Закарпатські школярі перемогли у всеукраїнській олімпіаді з інформатики


Сергій Вапнічний із учнями

Вихованці викладача кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Сергія Вапнічного на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики посіли перше і друге місця.

Сергій Вапнічний із учнями під час заняття
Сергій Вапнічний із учнями під час заняття

Приємними звістками живе факультет інформаційних технологій. Під керівництвом викладача кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Сергія Вапнічного на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики одразу два його учні з Ужгородської спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Олег Навер (8 клас) та Андрій Симкін (10 клас) посіли відповідно перше та друге місця.

А на фінальному етапі конкурсу-захисту робіт Малої академії наук 10-класник цього ж навчального закладу Богдан Задорожний виборов перше місце.

Цим вражаючим успіхам передувала кропітка робота викладача Сергія Вапнічного з учнями. Сергій Дмитрович – заслужений тренер, на рахунку якого не один десяток підготовлених олімпіадних «бійців» з програмування.

Тож побажаємо викладачу кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Сергію Вапнічному не втрачати темп і готувати наступне кваліфіковане поповнення на перший курс факультету інформаційних технологій Ужгородського університету!

Олександр Лавер
Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній «Де говорить лінгвістика, політики мають замовкнути…» – Павло Гриценко
Наступний Студенти УТЕК побували на фестивалі середньовічної культури Срібний Татош