Закарпатським школярам за високі бали на ЗНО роздадуть конфісковані iPhone 5


Закарпатські школярі отримають iPhone 5

Сорок конфіскованих мобільних телефонів передали вчора у Закарпатській ОДА представники управління державної виконавчої служби (ДВС) Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області обласному департаменту освіти та науки, передає кореспондент УНН.

Вартість 40 переданих телефонів iPhone 5C та 5S становить 320 тисяч гривень.

За словами начальника управління ДВС Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Руслани Натуркач, ці мобільні пристрої були конфісковані при спробі незаконного перетину державного кордону України ще півтора роки тому. Після аукціонів, де їх не вдалося реалізувати, було ухвалено рішення про передачу телефонів для потреб сфери освіти.

Як повідомила директор департаменту освіти і науки ОДА Ганна Сопкова, мобільними телефонами нагородять переможців обласних та всеукраїнських конкурсів та олімпіад. Окрім того, такі подарунки отримають і учасники ЗНО, які одержать за тестування 200 балів.

Також заступник голови Закарпатської ОДА Олександр Петік висловив спільну позицію керівництва області щодо необхідності створення “нормальних умов, за яких люди зможуть легально завозити на територію України мобільні телефони, заробляти гроші і займатися благочинністю”. За словами чиновника, це виключить потребу щось конфісковувати.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Як селяни на Закарпатті "языковый вопросъ" вирішували
Наступний Як на ужгородській школі сонячні батареї встановлювали (фото)