Важливо й цікаво:

У навчальних закладах не можуть вимагати від батьків купувати підручники, – управління освіти Ужгорода

На сьогодні ситуація із забезпеченням підручниками школярів така: для початкових класів забезпечення підручниками становить 80% від потреби; для 10–11 класів – 98%; для 5–9 класів, за попередніми даними, – 69%, але, як повідомила на засіданні виконкому керівниця управління освіти Оксана Бабунич, уже надійшли всі необхідні підручники для 8 класу – нові, щойно з видавництва.

У понеділок, 5 вересня, обласний департамент освіти проводив перерозподіл підручників, оскільки в Ужгороді найвища в області середня наповнюваність класів: якщо по Закарпаттю вона становить 14 учнів, то в нашому місті – 28,3. Крім того, на засіданні виконкому міськради зазначалося, що цього року в навчальних закладах Ужгорода здобуватиме освіту на 728 учнів більше, ніж торік, тому ситуація буде врегульовуватися.

Також міська влада наголошує: якщо будуть випадки, коли в навчальних закладах вимагатимуть від батьків купувати підручники, посібники, робочі зошити чи іншу друковану продукцію поза тією, яка затверджена програмами міністерства, – звертатися із заявами в управління освіти чи безпосередньо в міську раду Ужгорода. На тому, що це неприпустимо, цього тижня акцентували керівникам закладів на колегії управління освіти.

За матеріалами газети “Ужгород”
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz