Важливо й цікаво:

Вчителька з Ужгорода увійшла до ТОП-5 найкращих педагогів України (відео)

В Одесі визначилися з іменами топ-п’ятірки претендентів на премію "Global Teacher Prize", котру здобуде найкреативніший педагог країни. Організатором є громадська спілка "Освіторія", а куратором проекту Наталя Мосейчук.

Вікторія Биркович Скриншот із сайту tsn.ua

Про це повідомляє ТСН.

У підсумку до п’ятірки найкращих педагогів потрапила вчителька початкових класів із Ужгородської ЗОШ № 9 Вікторія Биркович.

Міжнародну премію Global Teacher Prize 2014 року заснував арабський мільярдер Санні Варкі. Її мета – знайти найкращих учителів-новаторів з усього світу та відзначити переможця нагородою в 1 000 000 доларів.

Вікторія Биркович:

Чому стала вчителем? 
Я зростала у неблагополучній сім’ї і мріяла стати вчителем. Мій приклад доводить, що у дітей з таких сімей є шанс, є майбутнє.
Інновації 
Вважаю, що головне завдання вчителя початкових класів ― навчити дітей критично мислити і аналізувати інформацію. Тому я розробила методику, за якою уроки ― це міні-дослідження з різних предметів.
Я також впроваджую інтегрований курс “Культура добросусідства”, щоб виховувати дітей у загальнолюдських цінностях та з високим рівнем толерантності. Взяла участь в організації першого Фестивалю сім’ї в Ужгороді.
Правило життя 
Педагог не навчає, виховує чи розвиває, а співпрацює з учнями, навчаючись і самовдосконалюючись разом із ними.

Більше дивіться у відео ТСН:

 
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz