Народився 24 грудня 1936 р. в м.Берегово Закарпатської області. Лікар-невролог, доктор медичних наук (1990), професор (2002). Закінчив медичний факультет Ужгородського державного університету в 1959 р. Працював у м.Харкові клінічним ординатором, з 1951 р. – аспірант науково-дослідного інституту неврології, психіатрії, наркології АМН України. З 1964 р. працює в Ужгородському університеті асистентом, доцентом, завідувачем кафедрою. На даний час – професор кафедри неврології, психіатрії з курсами нейрохірургії та фтизіатрії.
Основний напрямок наукової діяльності – вивчення епідеміології, патогенезу та лікування цереброваскулярних захворювань у Карпатському регіоні. В докторській дисертації „Цереброваскулярні захворювання в Карпатському регіоні” Б.А.Булеца вперше довів роль тиреоідних гормонів в патогенезі розвитку мозкових інсультів, а також розробив методику пролонгованого розвитку мозкових інсультів, а також методику пролонгованого їх лікування (стаціонар, реабілітаційне відділення, санаторно-курортне лікування).
Б.А.Булеца є автором 215 наукових статей. Випустив ряд навчальних посібників і монографій: „Атлас неврологічних синдромів” (1978), „Інтим” (1988), „Вступ в клінічну генетику” (1999), „Актуальні питання загальної неврології” (2001), „Основи загальної неврології” (2002), „Нервові хвороби” (2003) та ін. Загалом опублікував 43 методичні рекомендації для лікарів і студентів. На даний час Б.А.Булеца крім питання інсультів вивчає краєву патологію – розсіяний склероз.
Джерело: “Наукова еліта УжНУ”
(інформація станом на 2005 рік)