Для ужгородських учителів математики провели тренінг із підготовки до ДПА у формі ЗНО


Тренінг для вчителів математики Ужгорода
Тренінг для вчителів математики Ужгорода

28 лютого 2019 року в УЗОШ І-ІІІ ст. №19 відбулося засідання динамічної групи вчителів математики міста Ужгорода на тему «Підготовка до ДПА у вигляді ЗНО: поради,шляхи покращення результатів».

Провела тренінг методист методичного кабінету управління освіти Ужгородської міської ради О.Г.Шварц, яка поділилася з учасниками корисними порадами щодо підготовки учні до успішного складання ДПА та ЗНО з математики. Вона закцентувала увагу на особливо актуальній для вчителів математики темі, а саме – «Параметри. Способи і методи розв’язання задач із параметрами». Докладно пояснила особливості зазначеної теми, методи, способи і форми, за допомогою яких учні можуть досягти високих результатів.

Ужгородські вчителі математики під час тренінгу
Ужгородські вчителі математики під час тренінгу

Оскільки сучасний учитель не може не йти в ногу з розвитком новітніх технологій, а вчителі математики особливо, тож на засіданні було проведено он-лайн тестування на тему «Тригонометричні рівняння», яке в Гугл-формі розробила вчитель математики УЗОШ І-ІІІ ст. №15 О.В.Стегура. На прикладі такого завдання учасники побачили, як із користю можна використовувати спеціальні інтернет-додатки для підготовки уроку математики та мобільні пристрої для роботи з учнями. Тому було прийнято рішення просити Стегуру О.В. провести для колег майстер-клас зі створення, апробації та використання цієї програми.

Тренінг був надзвичайно насичений різною методичною інформацією, практичними завданнями, учасники мали змогу працювати в групах і самостійно, ділилися досвідом і знаннями, виступали в ролі учнів. Присутні із задоволенням виконували цікаві завдання, отримували корисні поради й активно спілкувалися, повідомили в управлінні освіти Ужгорода.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Як у закарпатських закладах профтехосвіти проходила державна атестація (фото)
Наступний Гриневич: найбільше шкіл із туалетами надворі - на Закарпатті