Одинадцятикласниця з Ужгорода здобула “срібло” на Європейській математичній олімпіаді для дівчат


Олена Лешко та Кароліна Сусол
Олена Лешко та Кароліна Сусол

Вперше в історії Закарпаття учениця 11 класу Ужгородської загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Караліна Сусол представляла Україну на Європейській математичній олімпіаді для дівчат (EGMO) та здобула срібну медаль.

Над підготовкою Кароліни наполегливо працювала Олена Вікторівна Лешко, вчитель математики Ужгородської загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів. Слід також відзначити велику роботу професора Богдана Владиславовича Рубльова щодо організації олімпіади.

Європейська математична олімпіада для дівчат (EGMO) – це міжнародне математичне змагання, подібне за стилем до Міжнародної математичної олімпіади. Країни-учасниці представляють команди, які складаються з чотирьох дівчат-математиків шкільного віку. EGMO-2021 планувалося провести в Грузії, але відбулася дистанційно через пандемію COVID-19. Усі учасники змагалися у своїй країні, а бали присуджували члени журі олімпіади. Цього року в EGMO 2021 взяли участь 55 країн світу (з них 37 європейських). Команду України представляли киянки Ліза Горох, Соня Рябчун, Роксолана Іванчук та закарпатка Кароліна Сусол, повідомили в ЗІППО.

ВІТАЄМО їх з успішним виступом!!! Дівчата вибороли п’яте загальнокомандне місце, здобувши три срібні та одну бронзову медалі.

З повною таблицею результатів можна ознайомитися за посиланням.


Нагадаємо: 2019 року на Міжнародній олімпіаді з математики, яка пройшла у Великобританії, ужгородець Олесь Голембовський виборов бронзову медаль (учитель – Ігор Петрович Сігетій).

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Книгозбірня академіка Василя Німчука прибула з Києва до Ужгородського університету
Наступний В УжНУ презентують фільм про історію університету