До Міжгірського професійного ліцею завітала делегація з Німеччини


Делегація з Німеччини у Міжгірському професійному ліцеї

Цими днями Міжгірський професійний ліцей відвідала делегація благодійної організації «Допомога Україні» м. Пфедельбах (Німеччина) на чолі з Отто Германом, з якою навчальний заклад підтримує тривалі дружні стосунки.

Директор ліцею Маринець В. Ю. розповів німецьким благодійникам про діяльність навчального закладу за минулий навчальний рік та безпосередньо ознайомив із результатами модернізації навчально-матеріальної бази.

Приємно здивували гостей оновлений кабінет рисунку і живопису, реконструйовані коридор та санвузли. Вони високо оцінили якість робіт, які виконували учні другого та третього курсів будівельного профілю. Також гості пересвідчилися, що кошти, які вони інвестували у зміцнення навчально-матеріальної бази ліцею, використані за призначенням.

У Міжгірському професійному ліцеї

Цього року представники благодійної організації теж приїхали не з порожніми руками. Німецька делегація подарувала ліцею агрегат для миття кузова та чищення салону автомобіля, слюсарні інструменти, захисні окуляри, рукавиці та захисний одяг.
Навчальний заклад також не залишився осторонь. Учні-гуртківці підготувати та подарували гостям з Німеччини виготовлені власноруч сувенірні вироби.

Щорічні зустрічі приносять сторонам не тільки приємні враження, але й зміцнюють співпрацю, визначають можливості подальшої допомоги навчальному закладу.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студентові з Ужгорода призначили стипендію Президента України
Наступний Як першокурсників філфаку УжНУ знайомили з Ужгородом (фото, відео)